Nowa data koncertu William DuVall (Alice In Chains) w Polsce

William DuVall wystąpi w warszawskim klubie Stodoła 5 października 2021 roku, gdzie będzie promował solowy album „One Alone”. Bilety można nabyć w cenie 95 PLN.

William DuVall miał pierwotnie wystąpić u nas w kwietniu 2020 roku, ale koncert ten został przełożony ze względu na lockdown. Pierwotnie planowana data na marzec 2021 również jest już nieaktualna i DuVall przyjedzie do nas dopiero jesienią.

Niewielu muzyków miało tak różnorodną artystycznie i pełną sukcesów karierę jak frontman Alice in Chains, William DuVall. Od założenia w 1983 roku jako nastolatek legendarnego zespołu z Atlanty – Neon Christ, aż do współpracy supergrupy Giraffe Tounge Orchestra (z członkami zespołów Mastodon i Dillinger Escape) w 2016 roku, DuVall od ponad 35 lat tworzy swoje wyjątkowe miejsce na firmamencie.
4 października Artysta wydał swój pierwszy solowy album „One Alone” promowany singlem „Til the Light Guides Me Home”.
„One Alone” to tlący się, całkowicie akustyczny romans. W przeciwieństwie do wielowarstwowego ataku dźwiękowego, który pojawia się w większości jego dyskografii, „One Alone” jest tak unikatowy i intymny jak to tylko możliwe – przypomina nocną spowiedź czy kameralny koncert w salonie.
William wspomina: „Czułem potrzebę oderwania wszystkiego. Ten album jest zdecydowanie jednym głosem i jedną gitarą. Ujawnia sedno tego, kim jestem jako wokalista, gitarzysta i autor tekstów.”

Bilety w sprzedaży na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *