„That’s Life”, nowy singiel i teledysk Williego Nelsona

Klip prezentuje Paula Manna – malarza i ilustratora

Legacy Recordings, oddział Sony Music Entertainment prezentuje premierę „That’s Life” – nowego singla i teledysku do tytułowego utworu nadchodzącego studyjnego albumu Williego Nelsona.
Premiera nowego albumu studyjnego Williego na CD, winylu i w serwisach cyfrowych już w piątek 26 lutego

Lyric video do piosenki „That’s Life” prezentuje Paula Manna – malarza i ilustratora (znanego z alternatywnych plakatów do filmów: Frankenstein, Czarnoksiężnik z krainy Oz, Indiana Jones, Piraci z Karaibów, Pulp Fiction, Big Lebowski i innych) ) – tworzącego okładkę albumu przedstawiającego Williego i jego kultową gitarę Trigger stojących w blasku ulicznej latarni. Dzieło to przywołuje klasyczne okładki albumów Franka Sinatry.

Napisany przez Deana Kaya i Kelly Gordona utwór „That’s Life” został po raz pierwszy nagrany w 1963 roku przez Marion Montgomery a po zaśpiewaniu go przez Franka Sinatrę w 1966 roku stał się standardem wszech czasów. Ta jedna z najbardziej znanych piosenek w kanonie Sinatry doskonale pasuje do Williego Nelsona.
„That’s Life” to kontynuacja wieloletniego uznania Willego dla artyzmu i repertuaru Sinatry (którego 105. urodziny obchodziliśmy 12 grudnia), czego przykładem jest nagrodzony Grammy album „My Way” z 2018 roku.
Wyprodukowany przez Buddy Cannona i Matta Rollingsa, „That’s Life” został nagrany w Capitol Studios w Hollywood, tam gdzie Frank Sinatra, pierwszy artysta nagrywający w tym obiekcie, stworzył od marca 1956 do listopada 1961 ciąg muzycznych arcydzieł.
Willie i Frank byli bliskimi przyjaciółmi, muzycznymi kolegami i wzajemnie uwielbiali swoje dzieła. W latach osiemdziesiątych Sinatra występował dla Williego w Golden Nugget w Las Vegas i obaj zaangażowali się w pracach dla Space Foundation NASA.
„Wiele się nauczyłem o frazowaniu Franka” – powiedział Willie w wywiadzie dla magazynu AARP (czerwiec / lipiec 2018) – „Nie martwił się o to, co dzieje się za rytmem, przed rytmem, mógł to zaśpiewać tak czy inaczej”
„That’s Life” – piętnasty studyjny album Willego dla Legacy i drugi album w hołdzie Frankowi Sinatrze dostępny będzie na płycie CD, albumie winylowym i w serwisach streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!