Wnuk Boba Dylana prezentuje swoją EPkę

Pablo Dylan podzielił się „Solitude

Artysta, który w swojej twórczości łączy folk i rock – Pablo Dylan podzielił się z fanami swoją nową EPką zatytułowaną „Solitude”. Projekt składający się z 5 kawałków został stworzony na początku pandemii. Inspiracjami w procesie twórczym Dylana byli między innymi: Blind Willie McTell, Hank Williams, Kendrick Lamar oraz Rachmaninoff. Minialbum opowiada o początkach pandemii COVID-19. Ten temat jest szczególnie poruszony w utworze „All That Lasts”, w którym Pablo mówi o pragnieniu ochrony swoich bliskich w czasach niepewności.

„EPka Solitude była napisana od razu po tym jak wróciłem z trasy koncertowej i wkroczyłem do nowego świata. To wspomnienia o tym jak funkcjonował świat. Byłem zainspirowany aktualnymi wydarzeniami i końcem normalności w społeczeństwie. I oczywiście legendami ze świata blues’a.” – mówi Pablo.

To pierwszy projekt z serii 3 EPek, które będą dotyczyły aktualnych wydarzeń na świecie takich jak niesprawiedliwość społeczna, czy szalejąca pandemia.
Te 3 EPki to moja interpretacja naszych czasów. Pierwsza z nich to refleksja na temat samotności i wspomnienia minionych dni. Druga Fortitude opowiada o lękach, sile i rewolucji, a także tym co się dzieje kiedy obrazy z przeszłości powracają. Trzecia Renaissance jest o ewentualnym odrodzeniu społeczeństwa, które musi nadejść po upadku.” 
Lista utworów:
  1. Before The Plague
  2. All That LastsBehold Behold ‘Tis Autumn
  3. Strands Of Time
  4. Seasons Of Hell
Jako nastolatek Pablo szukał swojego brzmienia i eksperymentował z różnymi stylami muzycznymi. Przez kilka lat wypuszczał kolejne projekty i współpracował jako producent z takimi artystami jak: Erykah Badu, A$AP Rocky, czy Brent Faiyaz. Po pewnym czasie Pablo rozgoryczony faktem, że w dzisiejszych czasach bardziej liczą się liczby niż wyrażanie siebie jako artysty, zrobił sobie przerwę od wypuszczania muzyki i zamknął się na długo w studio. Tak zaczęła się jego podróż.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/305926/f3d21d74e6712a8dace0a1458ddd61be.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!