Premiera książki „Virion. Zamek” już 27 stycznia!

27 stycznia na półki sklepowe trafi nowa książka Andrzeja Ziemiańskiego „Virion. Zamek”. To kontynuacja poprzedniej historii, ale i początek zupełnie nowej przygody, nowego etapu w życiu bohatera.Jeden z najważniejszych pisarzy polskiej fantastyki. Autor kultowego cyklu „Achaja” oraz „Pomnik Cesarzowej Achai”, przedstawia historię najsłynniejszego szermierza Cesarstwa.

Andrzej Ziemiański „Virion. Zamek” niebawem w sprzedaży – Kulturatka.pl –  wydarzenia kulturalne w Krakowie

Opis pochodzi od wydawcy:

„Mrok otwierał właśnie swe wrota. Pokazywał, co jest za nimi. A najciekawsze było, że Virion nie mógł zobaczyć tam niczego, co by go odstręczało. Czego by już nie poznał.”

Szalony świat Viriona – szermierza natchnionego, byłego skazańca, męża upiorzycy i przyjaciela upiorów – właśnie przeistoczył się w istny sen wariata.

Pozostawiona w klasztorze Niki ma dla męża niespodziankę, która wprawi w osłupienie zarówno jego, jak i najstarsze upiory. Szalenie niebezpieczny, ale jednak uporządkowany świat Zamku drży w posadach. Gwiazda z ogonem przetacza się przez nieboskłon. Taida i Virion stają do walki ramię w ramię.

Świat się kończy. Nadchodzi czas wszechogarniającego zła, nieposkromionego chaosu i doszczętnego zniszczenia.

One thought on “Premiera książki „Virion. Zamek” już 27 stycznia!

  1. Rewelacyjna pozycja na polskim rynku fantasy. Świetna, wciągająca fabuła, nietuzinkowe postacie i zapewnione zarwane noce na czytaniu! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!