Wyjątkowy live na Instagramie Darii Zawiałow!

Czwartek, 21 stycznia g. 20:00

Już w najbliższy czwartek Daria Zawiałow i Daniel Jaroszek przeprowadzą wywiad z przedstawicielką Centrum Praw Kobiet. Będzie to rozmowa na żywo! Śledźcie profil instagramowy Darii Zawiałow od 20:00. W roli eksperta Koordynatorka ds. komunikacji i PR Centrum Praw Kobiet – Joanna Gzyra-Iskandar.
Teledysk do najnowszego singla Darii Zawiałow zatytułowanego „Kaonashi” porusza bardzo ważny problem przemocy domowej, o której mówi się zdecydowanie za mało. Daria Zawiałow wspólnie z reżyserem teledysku Danielem Jaroszkiem postanowili to zmienić! Już w najbliższy czwartek przeprowadzą wywiad z przedstawicielką Centrum Praw Kobiet, z którą porozmawiają o przemocy domowej w czasach pandemii oraz o tym, w jaki sposób reagować i gdzie szukać pomocy. Rozmowa zostanie przeprowadzone na Instagramie Darii Zawiałow, będzie to live podczas którego będzie można zadawać pytania. Start o godzinie 20:00.
Najnowszy klip Darii Zawiałow przedstawia traumatyczną historię małżeńską, w której kobieta pada ofiarą przemocy ze strony swojego męża, ale mimo ogromnego strachu zbiera w sobie siłę, aby od niego odejść. Autorem scenariusza jest reprezentowany przez Papaya Films reżyser Daniel Jaroszek, z którym Daria miała już okazję współpracować m.in. przy klipach do utworów „Świt” oraz „Bubble Tea”. Kiedy zobaczyłam scenariusz, od razu poczułam, że będzie idealnym odzwierciedleniem tego utworu w obrazie. Daniel przekazał ważną treść za pomocą genialnej metafory – dla kobiet, które są ofiarami przemocy, odejście od swego oprawcy jest nierzadko równie realne, co lot w kosmos – mówi artystka. Zagranie jednej z głównych ról w klipie było dla Darii prawdziwym wyzwaniem aktorskim. W rolę męża, czyli tytułowego Kaonashiego, wcielił się jej ulubiony polski aktor, Dawid Ogrodnik.
Zdaniem reżysera teledysku, Daniela Jaroszka, klip ten jest hołdem dla wielu anonimowych bohaterek, które dzięki swojej sile potrafiły wydostać się ze związków pełnych przemocy: Na pierwszy rzut oka to po prostu bajkowa historia dziewczyny, która szykuje się do lotu w kosmos. Za tą z pozoru trochę infantylną opowieścią, kryje się jednak coś więcej.
Historia głównej bohaterki teledysku kończy się happy endem. Nie jest to jednak normą. Centrum Praw Kobiet, to miejsce gdzie kobiety będące ofiarami przemocy domowej mogą uzyskać pomoc: www.cpk.org.pl.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/306213/ca1bf1d663e7ca665f8474454620c539.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *