Rhye wydał album „Home”

Najnowszy album Rhye, „Home”, jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.

Rhye to projekt mieszkającego w Los Angeles Michaela Milosha. Album „Home” zapowiadały single „Come In Closer”, „Black Rain”, „Beautiful” oraz „Helpless”. Każdy element „Home” ma znaczenie oraz oddziałuje na zmysły. Następca wydanego w 2018 „Blood” łączy bity, orkiestrowe aranżacje, pianino oraz zmysłowy wokal.
Od czasu debiutanckiego „Woman” z 2013, Milosh większość życia spędził w trasie. Potrafił zagrać nawet sto koncertów rocznie i trudno było mu nazwać domem tylko jedno miejsce. Sprawy zmieniły się, gdy nawiązał relację z Medow-Jenkins – artysta zapragnął wtedy posiadać stałą przestrzeń, która będzie jego bezpieczną przystanią. W takim klimacie powstawało „Blood” wydane w 2018, które opowiada o idei domu jako podstawie kreatywności i wspólnoty.

„Home” to efekt nagrań z 2019 i 2020 w United Recording Studio,s Revival at The Complex (Earth, Wind & Fire) oraz domowym studiu Milosha. Za miks odpowiada Alan Moulder (Nine Inch Nails, Interpol, My Bloody Valentine). Gościnnie na albumie pojawia się Danish National Girls’ Choir, z którym Rhye wystąpił na niezapomnianym koncercie w Danii w 2017.
Niedawno Milosh wydał wspólny utwór z SG Lewisem, „Time”. Kawałek został zainspirowany wschodami słońca w Topandze.
– Zawsze staram się wypełniać muzyczne cele w taki sposób, aby było to połączone z moim sposobem słuchania oraz odczuwania muzyki w dzieciństwie – podsumowuje Milosh. Ten zamiar doskonale słychać na „Home”. Bez względu na to, dokąd zabierze nas życie, zawsze możemy wrócić do domu.
Rhye – „Home” – lista utworów:
1. Intro
2. Come in Closer
3. Beautiful
4. Safeword
5. Hold You Down
6. I Need a Lover
7. Helpless
8. Black Rain
9. Sweetest Revenge
10. My Heart Bleeds
11. Fire
12. Holy
13. Outro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *