PAPA ROACH wydał nową wersję swojej klasycznej piosenki “Last Resort”

Przerobiony utwór to współpraca z muzykiem pop/rockowym i gwiazdą TikTok Jerisem Johnsonem, którego filmy przyniosły mu ponad 950 000 obserwujących na platformie mediów społecznościowych.

W ubiegłym roku wokalista PAPA ROACH Jacoby Shaddix ujawnił, że on i jego koledzy z zespołu nagrali trzy nowe wersje “Last Resort” z udziałem kilku gościnnych wokalistów.

“Jest ktoś z epoki współczesnego rocka, który kurwa mówi do ludzi dla ludzi teraz”, powiedział Rock Sound TV. “On jest badass. Jest ktoś ze sceny hip-hopowej. W sumie są trzy osoby. Jest ktoś ze sceny hip-hopowej, który jest oldschoolem, a jest ktoś z obecnego hip-hopu, który się teraz dzieje.

“To będzie zabawa i fajny sposób na świętowanie toru”, dodał. “Ma prawe krawędzie, ma odpowiednich ludzi, człowieka, więc czuje się autentyczny.

“Last Resort” jest jednym z tych ponadczasowych utworów typu, i chcieliśmy, aby ludzie, że czuliśmy, że wytrzyma, że test czasu.”

W zeszłym miesiącu PAPA ROACH wydała epkę z pięcioma utworami “20/20”,zawierającą “nowe ujęcia starych dżemów”, w tym “Last Resort” i “Scars”.

Papa Roach x Jeris Johnson "Last Resort (Reloaded)"

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!