HEY J / premiera klipu “Na Nowo”

Tuż po wydaniu swojej pierwszej płyty (“Puzzle” z 2019 roku) Hey J rozpoczęła pracę nad nowym materiałem, co zaowocowało powstaniem utworów na kolejną płytę – EP „Na Nowo”, która składa się z 4 utworów: „Na Nowo”, „Zaplątani”, „Oddychaj”, „Bollywood”.

Tym razem celem Hey J było stworzenie płyty, która będzie bardzo radosna w czasach pandemii. Jest utrzymana w klimacie elektro-pop – tak jak poprzednie wydawnictwo. Nowa ep-ka jednak jest bardziej taneczna. Teksty utworów są tak pomyślane, aby większość słuchaczy znalazła w nich cząstkę siebie. EP „Na Nowo” ma pomóc ludziom przetrwać ten trudny czas. Justyna Dobroć jest ozdrowieńcem i wie, że nie ma w życiu nic cenniejszego niż zdrowie, jednak brak możliwości kontaktów z innymi, rozrywki, zamknięcie w domu powoduje drugą inną chorobę, która również może powodować śmierć – mowa tu oczywiście o depresji.

Rok 2020 uderzył we wszystkich, nie tylko w artystów i swoją płytą „Na Nowo” Hey J chce pokazać, że większa część z nas zaczyna wszystko Od Nowa.

EPka „Na Nowo” ukaże się w marcu nakładem własnym, a za dystrybucję utworów będzie odpowiadała Agora Digital Music.

W 2016 r. Hey J rozpoczęła współpracę z producentem muzycznym Michałem Wrzosińskim, dzięki któremu w 2019 roku nagrała i wydała swoją debiutancka płytę pt. „Puzzle”. Album składał się z 8 utworów i miał być pożegnaniem z jej przeszłym, bardzo różnorodnym życiem. „Puzzle” pozwoliły jej poskładać się na nowo.  Poza pracą nad własnym materiałem startowała w festiwalach takich jak Festiwal Scyzoryki 2018, gdzie była finalistką w kategorii Solista oraz Przebój, a także była finalistką Firoliza Wokalna 2019.

 

Po sukcesach związanych z emisją utworów w stacjach radiowych, Hey J założyła zespół, a dokładnie trio, do którego należy Paweł Piotrowicz (gitara) oraz Łukasz Kalbarczyk (perkusja). Dzięki wspomnianym muzykom mogła grać koncerty po całej Polsce, a jej muzyka nabrała profesjonalnych kolorów oraz charakteru.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!