„Still Resides” – Sunsmoke powraca z mocnym singlem

„To historia trzech kobiet, które doświadczają przemocy w różnych sytuacjach. Ich doświadczenia są ze sobą powiązane – bohaterki znalazły się w zamkniętym kręgu bezradności, z którego bardzo trudno jest uciec” – tak swój najnowszy singiel zatytułowany „Still Resides” zapowiada zespół Sunsmoke. Premiera w poniedziałek.

Premiera najnowszej produkcji Sunsmoke będzie miała miejsce 1 lutego o godzinie 12:00. To już drugi singiel z ostatniej EP-ki zespołu zatytułowanej „They Burned My House”.

Do singla zrealizowano animowany klip, za jego produkcję odpowiada N.station Natalia Jonderko. Utwór porusza temat przemocy wobec kobiet i został zainspirowany prawdziwą historią sióstr, nad którymi znęcał się ojciec. „To historia trzech kobiet, które doświadczają przemocy w różnych sytuacjach. Ich doświadczenia są ze sobą powiązane – bohaterki znalazły się w zamkniętym kręgu bezradności, z którego bardzo trudno jest uciec”, komentuje zespół.

Poprzednim singlem promującym EP-kę Sunsmoke był tytułowy „They Burned My House”, do którego powstało lyric video.

W ubiegłym roku zespół wydał także singiel zatytułowany „Unlock The Ban” z gościnnym udziałem Łukasza Drapały (Chemia, Chevy) i Marcinem Skipiałą (Hurrockaine, Mole).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!