Big Cyc nagrał piosenkę na tegoroczny finał WOŚP

Zespół Big Cyc postanowił nagrać piosenkę, którą zadedykował wszystkim wolontariuszom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy okazji muzycy przekazali szczególne pozdrowienia dla sztabu WOŚP w Londynie.

Nagraliśmy tę piosenkę z dedykacją dla wszystkich sztabów WOŚP. Wolontariuszy, którzy bez względu na sytuację angażują się w akcję. Szczególnie dla placówek zagranicznych, które zawsze były nam bliskie. W świecie nadal szaleje pandemia. W Holandii godzina policyjna, Wielka Brytania zamknięta, Niemcy zaryglowane, nasi jednak dają radę, są gotowi działać, zbierać pieniądze i ratować życie Polaków tu w kraju ale też poza jego granicami.

Szczególnie mocno chcemy pozdrowić sztab WOŚP w Londynie, tam występowaliśmy kilka razy, tam spotkaliśmy fantastycznych ludzi i zagraliśmy niesamowite koncerty. Pozdrawiamy również sztaby we Franfurcie, Brukseli, Edynburgu, Dundee, Dublinie, Limerick, u Was zawsze czuliśmy się jak w domu.

Specjalnie dla WAS- wolontariuszy WOŚP na całym świecie – utwór “Mówi Londyn” z życzeniami zdrowia, byście czuli, że nie jesteście sami, że stoi za Wami siła ludzkich serc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *