Charytatywny livestream System of A Down

System of A Down zapowiadają charytatywny livestream, który odbędzie się już 30 stycznia.

Podczas transmisji będzie miała miejsce również premiera teledysku „Genocidal Humanoidz”. Grupa po raz kolejny wspiera pomoc humanitarną, a fundusze zostaną przekazane najbardziej potrzebującym w ojczyźnie muzyków – Armenii.

Ze względu na krwawy konflikt w regionie Górskiego Karabachy od 1994 roku, żołnierze Armii Obrony Artsakh i Armenii (wielu z nich to ochotnicy) stali się ofiarami zbrodni wojennych dokonanych przez wojska Azerbejdżanu wspomagane przez Turcję i syryjskich najemników. Ci młodzi ludzie potrzebują protez, szybkiej pomocy medycznej i leczenia.

System of A Down zbierają fundusze, by wspomóc żołnierzy, którzy w wyniku eskalacji przemocy ucierpieli najbardziej. Podczas wydarzenia wystąpią różni goście ze świata armeńskiej polityki, muzyki, a także członkowie fundacji charytatywnych. Transmisję będzie można zobaczyć na oficjalnym kanale zespołu w platformie YouTube.
W listopadzie 2020 roku System of A Down wypuścili pierwsze kawałki od 15 lat i były to 2 single „Protect The Land” oraz „Genocidal Humanoidz”, a zyski z utworów zostały przekazane na rzecz fundacji Armenia Fund. Do tej pory artystom udało się zebrać 600 tysięcy dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!