LA GUNS wydaje nowy singiel „ You Can’t Walk Away ”

Legendarny Hollywood Rockers LA Guns rzucili nowe Renegades krytyków album na odpowiednim dniu piątek, 13 listopada. Renegades został opisany jako jeden z ich największych albumów w ich wybitnej karierze. Album wyprodukował 4 przebojowe single Crawl , Well Oiled Machine, Renegades i All That You Are oraz zespół otrzymali ciężką reprezentację na cenionej i bardzo wpływowej liście odtwarzania Spotify Hard Rock.

Teraz jako intro do 2021 roku i aby ponownie uruchomić maszynę, LA Guns wydało nowy singiel z albumu, teraz odpowiednio nazwaną balladą You Can’t Walk Away, która teraz nabrała głębokiego znaczenia na więcej niż jeden sposób.

„To piosenka, którą napisałem z przyjacielem Tommy Hollandem ponad 35 lat temu w Chicago. Sprowadziłem ją do przedprodukcji na album Renegades, a zespół zakończył ją nowym refrenem i kilkoma innymi drobnymi zmianami. Jesteśmy bardzo jestem z tego dumny i mam nadzieję, że pójdzie w ślady Ballad of Jayne ”.
Steve Riley

O LA GUNS
Jeśli istniał zespół będący synonimem niesławnego Sunset Strip, to jest nim LA GUNS . Urodzony w scenie, która nigdy nie zostanie odtworzona, LA GUNS jechał obok Motley Crue, Guns n ‘Roses, Ratt, Poison, Quiet Riot i co. w jednym z największych ruchów w historii muzyki. LA GUNS to bez wątpienia królowie rocka w Hollywood.

Szybko do 2020 roku i naprawdę są na szczycie swojej gry i cieszą się absolutnym odrodzeniem w swojej długiej i wyróżniającej się karierze. LA GUNS udało się zachować swoją uliczną integralność, jednocześnie bezproblemowo dopasowując się do dzisiejszego rynku rockowego. Mocno przyłączeni do grona wiernych fanów, LA GUNS wydali teraz swój nowy album Renegades na winylu, CD, w cyfrowych i ekskluzywnych pakietach. Płyta doczekała się już 4 przebojowych singli; utwór tytułowy All That You Are, Renegades , Crawl and Well Oiled Machine (który zyskał pozycję i miejsce na okładce cenionej listy odtwarzania Spotify „Hard Rock”).

Mając ponad 30 lat godnego uwagi materiału, LA GUNS pozycjonują się jako prawdziwi bohaterowie gatunku rock’n’roll, dostarczając swoje kultowe brzmienie LA publiczności na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *