Wylicytuj zdjęcie Maryli Rodowicz z autografem!

Do 29. Finału WOŚP coraz bliżej, a na finałowym koncie kwota jest coraz wyższa. Niebagatelny udział mają w tym aukcje, które w bieżącym roku cieszą się wyjątkowo dużym powodzeniem – aukcji na ten moment jest więcej niż podczas całego okresu grania 28. Finału! Wiele może się jeszcze wydarzyć, bo aukcje Allegro dla WOŚP mogą trwać aż do 14 lutego.

Warto zaznaczyć, że portal Strefa Music Art również dokłada swoją cegiełkę na ten szczytny cel. Tak jak w zeszłym roku, kiedy zostały wystawione na aukcje zdjęcia wykonane przez naszych fotografów z autografami Nocnego Kochanka oraz Deep Purple, tak i w tym roku będzie okazja do wylitowania fotografii z autografem Maryli Rodowicz! Autorka, Karolina Kiraga, pomimo ciężkiego okresu w branży muzycznej i braku koncertów, zdobyła autograf królowej polskiej sceny muzycznej na początku 2020 roku.

Więcej szczegółów dotyczących aukcji znajduje się w opisie oferty.

LINK DO AUKCJI

O autorce:
Karolina Kiraga jest poznańską fotografką, specjalizującą się w fotografii koncertowej. Fotografią zaczęła się na poważnie interesować w 2009 roku, kiedy uczestniczyła w swoim pierwszym koncercie zespołu SAMI. Od tamtej pory powstało ponad 30 tysięcy zdjęć i ta liczba stale rośnie. Współpracuje m.in. z portalem Kulturalne Media, czy Strefa Music Art. Autorka zdjęć prowadzi również swojego fanpage’a na Facebooku, Karolina Kiraga ᴾᴴᴼᵀᴼ.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *