Chevelle z drugim singlem zapowiadającym album “NIRATIAS”

Chevelle prezentują utwór „Peach”, któremu towarzyszy specjalna wizualizacja. Jest to drugi singiel z nadchodzącego albumu „NIRATIAS”.

„Peach” jest zasilane mocnymi gitarowymi riffami oraz głosem wokalisty i gitarzysty Pete’a Loeffler’a. Fani mogą spodziewać się kilku rzeczy, które Chevelle zawsze im dostarczało – solidnej dawki mocnego wokalu i kosmicznej solówki. Chevelle zaczęli przygotowywać fanów do nadchodzącej płyty singlem „Self Destructor”. Na ten moment kawałek „Self Destructor” ma 875 tysięcy odtworzeń w Spotify i ponad 700 tysięcy wyświetleń na YouTube.

Płyta „NIRATIAS” to najlepiej dopracowana i najbardziej prowokacyjna płyta jaką zespół stworzył do tej pory. Podczas prac nad projektem, które trwały od 2019 roku, zespół zaprosił do współpracy producenta Joe Barresiego (Tool, Queens of the Stone Age). Za grafikę okładki odpowiada Boris Vallejo, który stworzył plakaty do takich filmów jak „Knightriders”, czy „National Lampoon’s Vacation”, jak również okładki do kultowych opowiadań i magazynów z lat 70’ i 80’, jak na przykład: „Heavy Metal”. W ubiegłym tygodniu fani mogli poznać także pełna listę utworów „NIRATIAS” i rozwinięcie nazwy albumu: Nothing Is Real and This Is a Simulation (Nic Nie Jest Prawdziwe A To Jest Symulacja). Wydawnictwo ukaże się 5 marca 2021 roku.

Chevelle ma na swoim koncie wiele nagród. Ich album „Wonder What’s Next” z 2002 roku oraz singiel „The Red” mają status podwójnych platyn w USA. Singiel „Send The Pain Below” oraz krążek z 2004 „This Type of Thinking (Could Do Us In)” zdobyły status platyny, a płyta z 2007 – „Vena Sera” pokryła się złotem wg RIAA. Chevelle zmienili muzykę rockową na zawsze. Grupa z Chicago ma na swoim koncie prawie pół miliarda odtworzeń, 7 z ich singli znalazło się na pierwszym miejscu list przebojów, a ich koncerty były wyprzedawane na całym świecie. Albumy takie jak: „Sci-Fi Crimes” [2009], „Hats Off to the Bull” [2011], „La Gárgola” [2014], and „The North Corridor” [2016] znalazły się na liście Top 200 magazynu Billboard.
Lista utworów:
01.  Verruckt
02.  So Long, Mother Earth
03.  Mars Simula
04.  Sleep the Deep
05.  Self Destructor
06.  Piistol Star (Gravity Heals)
07.  VVurmhole
08.  Peach
09.  Test Test…Enough
10.  Endlessly
11.  Remember When
12.  Ghost and Razor
13.  Lost in Digital Woods

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *