Głos brazylijskiej kultury w heavy metalu

Dając głos kulturze narodu często ignorowanego we własnym kraju, brazylijski zespół Vocifer ze stanu Tocantins jest odpowiedzialny za przenoszenie w swoich tekstach i kompozycjach legend, mitów i historii Amazonii. Z coraz bardziej naglącym przesłaniem dotyczącym ochrony kultury i samego amazońskiego lasu deszczowego, zespół odkrywa bogactwo kulturowe swoich mieszkańców poprzez unikalny i majestatyczny Power Metal.

W swoim debiutanckim albumie konceptualnym „Boiuna”, który niedawno zakończył rok wydania, Vocifer przenosi nas prosto w trzewia amazońskiego lasu deszczowego i umieszcza nas poprzez swoje wspaniałe kompozycje, aby poczuć historie, osiągnięcia i cierpienia ludzi żyjących w tym regionie. .

Wśród piosenek zespołu wyróżniają się potężne i bardzo ciężkie „Hummingbird” i „War of Vendetta”, szalony
„Lady Moon”, melodyjny „Up on the Hills” i „Lord of the Rain”, epicki „The Curse of River’s Lord, Pt. 2” i brazylijski „Primal Clash”.

„Boiuna” jest dostępna w głównych serwisach streamingowych, a domenę zespołu na scenie można zobaczyć w filmach dostępnych na kanale zespołu YouTube, co stwarza duże oczekiwania co do powrotu zespołu na trasę. Zwróćcie uwagę na ten zespół, on przyciągnie wiele uwagi do waszej muzyki i przesłania na całym świecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *