Róże Europy udostępniło kawałek – Dolina Kroków

Kiedyś Jedwab o kwiatach Holandii, a dziś DOLINA KROKÓW. O świecie pełnym niepokojów. Inna estetyka ale nie mniej na czasie. Wsparcie z: Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Fundusz Wsparcia Kultury. Cytat od Róż : „Naszą nową piosenkę z grudnia 2020 oddaliśmy Dwudziestolatkom. Tak, jak Oni dziś, podobnie, jak my w latach 80 tych XX w., mają swoją ocenę świata. Mają swój ból, bezkompromisowy, tak, jak my przed laty. Zrobili po swojemu. Tak, jak czują. Nawet obraz instagramowy trochę nas zaskakuje ale to są „oczy” dzisiejszej Młodzieży. Doceniamy ich styl. Ich głos i ten niecodzienny dla nas format. Dla nas np. telewizor powinien mieć całość, dla nich, 1/3 obrazu jest sposobem komunikacji w social mediach. Zdjęcia Ich i Ich Znajomych ze świata. Warszawa – Kobiety. Berlin – C19, Los Angeles – BML, Paryż – Żółte Kamizelki, Mińsk białoruski – Wolność. Dolina kroków – wersja punkowa. Brudna i chaotyczna, jak brudny i chaotyczny jest dziś świat polityki i społecznych niepokojów”.

Kompozycja : Massimo Fabris / Kris Krajewski ( nasz desant z Włoch i Holandii). Tekst : Piotr Klatt (rezydent w Warszawie ).

Gościnnie Rafal Goraczkowski, instrumenty klawiszowe.Gitary: Kris Krajewski i Bartass Dębicki (obaj chórki). Bas & piano: Gre Korybalski. Drums: Seba Górski. Vocal: P. Klatt. Utwór nagrany w : Wassenaar w Holandii, oraz w Bydgoszczy i w Warszawie. Miks w filii Woobie Doobie Studios /Łukasz, Sulejówek.Realizacja i montaż obrazka : Anna Siemiątkowska, Marcin Jankowski, Kuba Smokowski. Wawer Ekipa – Michał Mrozek.
Tomek Kaminski – dzieki za edycje dzwieku pod obrazkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!