Gorgon City rozpoczyna rok gorących premier singlem „You’ve Done Enough”

Gościnnie w kawałku słyszymy Drama z charakterystycznym soulowym wokalem.

Przy każdym kolejnym singlu Gorgon City podnosi poprzeczkę, gdy chodzi o poziom produkcji. Duet wciąż stara się wynajdywać ekscytujące nowe nazwiska wśród wokalistów. Tym razem po raz drugi postawili na współpracę z duetem z Chicago DRAMA.
Kye Gibbon i Matt Robson Scott z Gorgon City są jednym z najbardziej rozchwytywanych duetów muzyki dance. Ich dotychczasowy katalog liczy ponad 1,5 miliarda streamów. DRAMA to projekt producenta Na’el Shehade oraz wokalistki Via Rosa. Razem łączą R&B z dance-popem. Wcześniej pracowali z Gorgon City nad singlem „Nobody”. Utwór spotkał się z tak dobrym przyjęciem, że kolejny wspólny kawałek był tylko kwestią czasu.
„You’ve Done Enough” to produkcyjny majstersztyk. Wokal DRAMA świetnie łączy się z charakterystycznym dla Gorgon City basem. Do singla powstał także teledysk.

Gorgon City w ciągu ostatnich 18 miesięcy wydało serię wyjątkowych singli, w tym m.in. „Burning” ft. Evan Giia, „House Arrest” ft. Sofi Tukker (ponad 12 mln streamów w 10 tygodni, szczyt zestawienia US Dance Radio), „There For You” ft. MK, jak również utworów wydanych w ramach klubowego labelu REALM: „Trapdoor”, „Lick Shot”, „Delicious”, „Elizabeth Street”, „Roped In”, „Motorola” i „Grooves On The Vinyl”. Utwór „Go Slow” z Kaskade dotarł na szczyt Billboard Dance Chart.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *