CICADASTONE wydaje nowy album „Cold Chamber”

Rok 2020 był wielkim rokiem dla Cicadastone z Melbourne, wydając 3 bardzo udane i docenione przez krytyków single Box Of Anger , Dying In Sunshine i Out Of Sight, a w marcu 2021 wydają swój nowy album Cold Chamber , dostępny w przedsprzedaży / pre-save teraz na cyfrowym , CD i 2-płytowym winylu , przez Golden Robot Records .

Czarna, winylowa edycja 2LP zawiera 2 dodatkowe akustyczne utwory na żywo (niedostępne na płycie CD lub cyfrowej wersji albumu).

Zamów w przedsprzedaży / zapisz:
Cold Chamber CD / Digital
Winyl zimnokomorowy

Cold Chamber to album, który nadal przesuwa granice grunge rocka i podejmuje tam, gdzie skończył się ruch lat 90. Autentyczny, mroczny i melodyjny pejzaż dźwiękowy, potężny w wykonaniu, utwory są złożone pod względem projektu i szczegółów, a jednocześnie płyną z prostotą i łatwością.

Album to muzyczny pejzaż pełen zwrotów akcji i podróż, której nie widać na współczesnych albumach, z własnym, niepowtarzalnym brzmieniem, przy jednoczesnym zachowaniu autentyczności gatunku – trudne zadanie w czasach, gdy wszystko już zostało zrobione.

O CICADASTONE
Czteroczęściowy Cicadastone z Melbourne dostarcza muzykę, która ma moc. Dzięki wpływom starej szkoły lat 90-tych i zgrabnej, nowoczesnej krawędzi Cicadastone odnalazł swoją własną przestrzeń w gatunku grunge rock. Założeni w 2013 roku przez członków-założycieli i braci Mata i Marka Robinsa, spędzili ostatnie kilka lat na doskonaleniu dźwięku i występów na żywo, a także na ciągłym pisaniu i wydawaniu wysokiej jakości muzyki.

W 2016 roku Cicadastone wydał swój debiutancki album Chance Collide . Odważne stwierdzenie i imponujące pierwsze wydanie. Piosenki takie jak Drown My Hopes, Forgotten Fears, Oh Satellite i Headlights On pokazały dojrzałość i różnorodność pisania piosenek Cicadastone. Pod względem dźwiękowym album ma swoją własną na poziomie międzynarodowym.

Po podpisaniu kontraktu z Golden Robot Records w 2019 roku, są gotowi wydać swój długo oczekiwany drugi album, Cold Chamber , 19 marca 2021 roku.

COLD CHAMBER TRACK LISTING:
Red Eye Raven
Slave In A Cage
Incandescent
Out Of Sight
Dying In Sunshine
Burden That You Wear
Call It What You Will
Box Of Anger
Cold Chamber
Dime A Dozen
X-Rays Of Our Minds
Slow Motion
Down River
Second Guessing (live acoustic) ***
Headlights On (live acoustic) ***

*** On vinyl edition only

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *