The Weeknd – mistrzowski występ na Super Bowl

Jeszcze 10 lat temu był początkującym artystą zaczynającym od zera. W minioną niedzielę uświetnił swoim występem najważniejsze wydarzenie telewizyjne na całym świecie. The Weeknd, bo o nim mowa, wystąpił w przerwie finału Super Bowl, a jego muzyczny popis z pewnością przejdzie do historii jako jeden z lepszych w ramach Halftime Show.

Dwa dni przed występem The Weeknd na Super Bowl, do sklepów i serwisów trafiła kolekcja „The Highlights”, która otrzymała notę 6/6 w serwisie Onet Kultura:

„The Hightlights” daje nam możliwość zatrzymania się przed finałem Super Bowl i przypomnienie sobie, dlaczego to właśnie The Weeknd wystąpi w tym roku w przerwie meczu oraz dlaczego chłopak śmiało może być nazywany Artystą, przez wielkie „A”.

Bartosz Sąder, Onet Kultura

W trakcie kilkunastominutowego setu można było usłyszeć single z najnowszej płyty The Weeknd, „After Hours”: „Save Your Tears” czy „Blinding Lights”, jak również starsze hity, w tym „Call Out My Name”, „Starboy”, „Can’t Feel My Face” czy „House of Balloons”. Artyście towarzyszył chór robotów czy tancerze w zabandażowanych twarzach ucharakteryzowani na wokalistę. Cały występ można zobaczyć poniżej. Przewidujemy, że po tym wielkim show w sklepach wzrośnie zainteresowanie czerwonymi marynarkami!

The Weeknd w minionym tygodniu ogłosił szczegóły After Hours World Tour. Trasa obejmuje 104 koncerty i rozpocznie się 14 stycznia 2022 w Vancouver, a zakończy 18 listopada w Glasgow. 7 listopada 2022 artysta wystąpi w TAURON Arena Kraków. Bilety na wydarzenie trafiły do sprzedaży.

The Weeknd – „The Highlights” – lista utworów: 
1. Save Your Tears
2. Blinding Lights
3. In Your Eyes
4. Can’t Feel My Face
5. I Feel It Coming (With Daft Punk)
6. Starboy (With Daft Punk)
7. Pray For Me (With Kendrick Lamar)
8. Heartless
9. Often
10. The Hills
11. Call Out My Name
12. Die For You
13. Earned It (Fifty Shades of Grey)
14. Love Me Harder (With Ariana Grande)
15. Acquainted
16. Wicked Games
17. The Morning
18. After Hours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *