Wardruna ogłasza wirtualny koncert!

Wardruna zagra wyjątkowy koncert promujący najnowsze wydawnictwo zespołu. Wydarzenie odbędzie się 26 marca 2021.

Muzyka Wardruny wykracza poza ograniczenia czasu, języka i gatunków muzycznych. Norweski projekt zyskał uznanie na całym świecie za niepowtarzalne i niezwykłe występy na żywo. Teraz, w czasie światowej pandemii, gdy przyszłość koncertów nadal jest niepewna, Wardruna zaprasza na wirtualną premierę nowej płyty oraz szczególny koncert online. Dając szansę fanom na całym świecie by uczestniczyli w wydarzeniu, zespół chce przełamać też wiele ograniczeń związanych z wirtualnymi występami. Na koncercie będzie można usłyszeć nie tylko utwory z nowej płyty Kvitran, ale również wcześniejszy materiał. Samo wydarzenie odbędzie się w miejscu starannie wybranym, by wzmocnić magię wieczoru.
W Polsce koncerty Wardruny były wielokrotnie wyprzedane. Na pewno pomógł w tym sukces, jaki zespół odniósł przy współtworzeniu muzyki do serialu „Wikingowie” oraz soundtracku do gry „Assassin’s Creed: Valhalla”. Polska publiczność będzie mieć możliwość przeniesienia się wirtualnie do świata Wardruny już w marcu.
Bilety są już dostępne TUTAJ.
Partnerem koncertu online w Polsce jest Iron Realm Productions.
Mistrzowie snucia nordyckich opowieści, Wardruna, wypuścili niedawno swój czwarty album Kvitravn. Płyta ukazała się nakładem Sony Music, i od razu uplasowała się wysoko w na listach najlepiej sprzedających się albumów:
#8 Polska
#1 Kanada (muzyka światowa)
#1 Austria
#2 Niemcy
#2 Szwajcaria
#3 USA (Americana/Folk)
#1 Norwegia
#12 Szwecja
#19 Finlandia
#26 Holandia
#32 Belgia
#50 Wielka Brytania
#56 Francja
Przez trzy dni po premierze płyty Wardruna znajdowałą się też na pierwszym miejscu najczęściej słuchanych albumów na platformie iTunes.
Płyta Kvitravn kontynuuje opowieść Wardruny tam, gdzie zakończyła ją trylogia Runaljod, stanowi jednak nowy rozdział w rozwoju unikalnego brzmienia zespołu. Bogate brzmienie nowej płyty Wardruny nie wynika jedynie z użycia historycznych instrumentów takich jak kravik lira, tagelharpha, róg czy flet, ale jest też związane z gościnnym udziałem znanych norweskich artystów ludowych jak Kirsten Bråten Berg. Jedenaście utworów na płycie Kvitravn opowiada historie pełne nordyckiej magii, zwierząt przewodników, natury oraz mądrości, która przebija przez mity, sagi i pieśni Północy.
Płyta Kvitravn jest dostępna w sklepach i serwisach streamingowych. Można ją kupić i posłuchać jej TUTAJ.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/309893/b1d536174a7221abd179861ac7442095.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!