Zakończenie akcji #uwolnijducha oraz premiera wideo do utworu “Duch” Skubasa

Przez ponad miesiąc z wielkim zaciekawieniem śledziliśmy efekty akcji #uwolnijducha – dziękujemy za wszystkie posty! To była wielka przyjemność i inspiracja zobaczyć, jak inni uwalniają ducha, co ich napędza do działania oraz co pozwala naładować się energią, ale też złapać równowagę w tych trudnych czasach. 

Skubas o akcji #uwolnijducha:

Z trzech „okolic” w jakich uczestniczy człowiek, czyli ciało, umysł, duch to właśnie DUCH jest tym co najbardziej kojarzy mi się z wolnością. O wolność czasem jest trudno-bo pandemia, bo prawo, bo obowiązki, przyziemność etc. – ale zawsze jest szansa na mały jej powiew, choćby tym czym są marzenia. A moje są takie, że spotkamy się w tym roku twarzą w twarz na koncertach!!!! Z całego serca dziękuję Wam, że podzieliliście się, że mną oraz z innymi sposobami na uwalnianie się od wszystkiego co „za ciasne”. Wiele z Waszych pomysłów jest dla mnie inspiracją.

Chcemy podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i zapraszamy do obejrzenia video jakie przygotowaliśmy do piosenki „Duch”.

Zapraszamy do obejrzenia lyric video do utworu “Duch”:

Album “Duch” Skubasa ukazał się nakładem wytwórni Kayax 23 października 2020 roku. Dotychczas, zrealizowano teledyski do takich utworów, jak: “Szklane Miesiące”, “Haitańskie drzewa”, “Ojciec i syn” oraz “Azja”.

Płyta “Duch” do posłuchania w serwisach streamingowych:
https://Kayax.lnk.to/Duch
.

Płyta “Duch” CD do kupienia:
https://www.sklepzmuzyka.pl/pl/p/Skubas-Duch-CD/555.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *