Międzynarodowy fenomen rocka psychodelicznego MOTHER’S CAKE na koncercie w Polsce !

Przedstawiciele rocka psychodelicznego Mother’s Cake – na żywo czy na płytach – przekazują surową i czystą energię, która oddziałuje na ludzi na poziomie pierwotnym i zbiorowym. Prowadzeni przez enigmatycznego wokalistę i gitarzystę, Yves Krismera w połączeniu z gęstą sekcją rytmiczną Benedikta Trenkwaldera i Jana Haußelsa, tworzą nowoczesne i progresywno-rockowe brzmienie.

 

Najnowszy album „Cyberfunk!” wydany 18.09.2020 przez międzynarodowy fenomen, jakim jest psycho-rockowe trio Mother’s Cake, przedstawia nowe brzmienie zespołu: unosi słuchacza wysoko nad ziemią a jednocześnie wciąż mocno się jej trzyma. Podczas trwających ponad rok intensywnych sesji nagraniowych, często zarywając noce, grupa stworzyła dziesięć nowych utworów, które finalnie złożyły się na „Cyberfunk!”. Surową energię płynącą z grania na żywo przekształcili w gęste i dynamiczne wydawnictwo, na którym czuć szalone brzmienie poprzednich dekad podane w najlepszym możliwym stylu i idealnie wpasowujące się w ducha naszych czasów.

„Zniewalające, kolorowe i odjechane psychodeliczne improwizacje” – ROLLING STONE Magazine

Mother’s Cake mają na swoim koncie setki koncertów od Manchesteru po Melbourne czy Bombaj, w tym występy z Wolfmother, Iggy & The Stooges, Omarem Rodrigez – Lópezem, Alice In Chains i Limp Bizkit. Wydali także trzy udane albumy studyjne oraz niemal megalomański (w najlepszym możliwym sensie) koncertowy set na żywo (w stylu „Live at Pompeii”) zarejestrowany w 2018 roku na skoczni narciarskiej w Bergisel w Austrii.

3.12.2021 klub POGŁOS, Warszawa

 

BILETY już w sprzedaży na WWW.EVENTIM.PL

 

https://www.motherscake.com

https://www.facebook.com/motherscake

https://www.instagram.com/motherscakemusic/

https://motherscake.bandcamp.com

Organizator: FKP SCORPIO POLAND

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *