Zagi w duetowej live sesji z Robertem Cichym!

Zagi opublikowała na swoim kanale youtube pierwszą live sesję z serii #prześfeat sessions! – podczas której wykonuje z artystami których ceni, lubi i którzy ją inspirują – utwory z albumu “Prześwit” w nietypowym wydaniu.

Pierwszym z gości Zagi jest Robert Cichy – wybitny gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, który za swój pierwszy album „SMACK” (2019), został laureatem najważniejszej polskiej nagrody fonograficznej – Fryderyk – w kategorii „najlepszy album roku country/blues”.

Artyści w duecie wykonali mashup utworów ze swoich najnowszych albumów – “Zew” z albumu Zagi “Prześwit” oraz “Let Us Sing” z albumu Roberta Cichego “Dirty sun”.

Live sesja odbyła się w przepięknej oranżerii Kuźnia Golfa w Warszawie a za realizację audio-video odpowiedzialny jest Michał Wrzosiński.

Nagraj cover dowolnego utworu z najnowszego albumu Zagi „Prześwit” i wygraj wspólną live sesję z artystką – taką jak ta z Cichym! Zgłoszenia przyjmowane są do 14 lutego (walentynki) do północy! Szczegóły konkursu – https://bit.ly/3rup8jB

Zamów album “Prześwit” w preorderze empik.com – https://www.empik.com/przeswit-zagi,p1260165720,muzyka-p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *