P!NK w duecie z córką!

P!NK zaprezentowała nowy utwór, zatytułowany „Cover Me In Sunshine”.

Kawałek został nagrany z Willow – córką artystki. Fani poza słuchaniem mogą także podziwiać piękną farmę, która służy za tło teledysku.

„Poprzedni rok był dla nas prawdziwym rollercoasterem emocji. Był przepełniony strachem, smutkiem i samotnością, ale był także pełen ciszy, refleksji i nauki. Willow i ja znalazłyśmy ukojenie w tworzeniu muzyki i prezentujemy ten numer z nadzieją, że Wam również pomoże przetrwać ten ciężki okres.“ – powiedziała o „Cover Me In Sunshine“ P!nk w swoich social mediach.

Od debiutu w 2000 roku, P!nk nagrała 8 albumów, sprzedała 60 milionów kopii płyt i trafiła 15 razy na listę 10 najczęściej słuchanych singli magazynu Billboard (w tym 4 razy na pierwsze miejsce). Artystka zdobyła także 3 nagrody Grammy (i 20 nominacji), 1 nagrodę Emmy, 7 nagród MTV Video Music, 2 nagrody MTV Europe, a także zyskała tytuł Kobiety Roku 2013 wg. magazynu Billboard. Jej ostatni projekt „Hurts 2B Human” zajął pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych. Pod koniec 2019 roku P!nk zakończyła trasę koncertową Beautiful Trauma World Tour podczas, której zagrała 156 razy w 18 krajach i sprzedała 3 miliony biletów na całym świecie. Jej wyprzedany koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie był kolejnym dowodem muzycznego geniuszu.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/311298/2127d4ed72a11ed4bbc2edf13f4b5f31.png

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *