SICKWALT wydaje nowy singiel „ Million Dollar Man ”

Po zdobyciu reputacji, podpalając legendarne sceny Nowego Jorku, SickWalt wyzwala swój pierwszy pełnometrażowy album, Shove n ‘Love. Aby uczcić tę okazję, SickWalt wypuścił nowy singiel „Million Dollar Man”.

SickWalt lśni na „ Million Dollar Man”, zespół łączy niezaprzeczalną chemię swojego występu na żywo z dopracowanym dźwiękiem, który emanuje pewnością siebie – grupa artystów i muzyków strzelających do wszystkich cylindrów. Jest pełen płonących, ostrych gitarowych riffów, dudniących i pompujących bębnów oraz solidnego dołu, który stanowi podstawę unikalnego stylu wokalnego SICKWALT.

SickWalt to nieskruszony nowojorski zespół rock’n’rollowy z Astorii w Queens. Dzięki brzmieniu, które przechwytuje tę samą energię, którą znawcy wszechczasów, jak MC5 i AC / DC przekazali we wczesnych pracach, zespół jest potrzebnym przypomnieniem tego, czym może być rock n ‘roll. Sick Walt, znany również jako Walter Novak, to żyjący przez całe życie mieszkaniec Astorii, który radośnie śpiewa hymnowe piosenki rockowe o wydobyciu z siebie tego, co najlepsze. Z pewnością pozytywne przesłanie w trudnych czasach, ale to, co sprawia, że ​​podejście Sick Walt do pisania piosenek i muzyki jest tak wyjątkowe, to ich naturalny rezonans. Zuchwały, rock and rollowy styl na twoją twarz w połączeniu z przesłaniem miłości własnej, spokoju i pozytywności sprawiają, że jest to jeden z bardziej przyciągających wzrok aktów.

Od momentu powstania w 2014 roku SickWalt zyskał reputację na scenie nowojorskiej jako aktor na żywo, z którym należy się liczyć. Używają scen takich jak St. Vitus, The Bowery Electric i The Mercury Lounge, aby wysyłać tłumy w wirowanie i są bardzo trudne do naśladowania, wystarczy zapytać The Dickies. Zapytaj Agenta Orange. Wystarczy zapytać DOA lub The Waldo’s lub Handsome Dick and the Dictators. Wszyscy powiedzą ci to samo: granie z SickWaltem tworzy legendarne widowisko.

Na swoim najnowszym albumie, Shove n ‘Love , SickWalt wyczarowuje ducha adrenaliny podczas występów na żywo i łączy go z najbardziej rozwiniętym brzmieniem zespołu. Wynik? Odlotowy album z wystarczającą energią, by podnieść cię z kanapy i zawieźć w środku wyprzedanego sobotniego wieczoru w Nowym Jorku.

Po dwóch samodzielnie wydanych EPkach , SickWalt powraca ze swoim pierwszym pełnowymiarowym albumem – Shove n ‘Love.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *