Piotra BAJZLA Piasecki udostępnił teledysk “ŁZA” zapowiadający płytę “Pararaj”

„Łza” to singiel zapowiadający nowy, długo wyczekiwany album Bajzla „Pararaj”, który ukaże się na przełomie marca kwietnia. Piosenka traktuje o utraconej miłości w czasach apokalipsy i nawiązuje do dzisiejszych wydarzeń – życia w izolacji, samotności i strachu przed otaczającym światem. Jest to drugi teledysk promujący płytę „Pararaj”, gdyż na krótko przed pandemią Bajzel zaprezentował swoją adaptację do utworu Ireny Santor „Już nie ma dzikich plaż” w zaskakująco odświeżonej wersji z pięknym sentymentalnym wideoklipie nakręconym w nadmorskiej scenerii rodzinnego miasta Świnoujścia.

Po Bajzlu można spodziewać się niespodziewanego, ale tym razem artysta sugeruję, że najnowszy album będzie sentymentalną liryczną podróżą po kanwie polskiej piosenki.

Artysta już po raz drugi prorokuję swoje czasy, utwór „Łza” powstał jeszcze przed pandemią do festiwalu filmowego „48 Hour Film Project”, a ewidentnie nawiązuje do izolacji i końca cywilizacji normalnie przez nas pojmowanego świata.

Tak jak w 2004 roku zaczynał swoje pierwsze występy solowe przy pomocy zapętlania wielu instrumentów nikt nie spodziewał się, że moda na to przyjdzie dopiero teraz.

Nowy album Bajzla „Pararaj” ukaże się własnym nakładem bez pomocy wytwórni, a dzięki pomocy fanów artysty; który wyprzedaje preorder „Pararaj” oraz swoje poprzednie albumy podczas trwającej akcji crowdfundingowej na zrzutce.pl .

okładka Bajzel-Łza.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *