LAMB OF GOD udostepnił teledysk do singla “Ghost Shaped People”

Reżyseria Truman Kewley i Eddie Perez, “Ghost Shaped People” hauntingly pokazuje człowieka podróż do życia pozagrobowego zestawione z miażdżącym występem na żywo. Dwupłytowa edycja deluxe będzie zawierała DVD z występem na żywo z pełnej płyty Lamb OF GOD ,  płyta zawiera dwa bonusowe utwory, które ukażą się 26 marca za pośrednictwem Nuclear Blast Records.

“Ten album, a w szczególności, to deluxe edition jestem niezwykle dumny,” gitarzysta Willie Adler wcześniej powiedział.

“Przez cały proces pisania, nagrywania, a następnie kręcenia transmisji na żywo, wiedziałem, że tworzymy znacznie więcej niż zbiór piosenek. Znacznie więcej niż prosta wydajność przesyłana strumieniowo. To była skoncentrowana energia. Energia, która dla mnie jest bardzo namacalna. A teraz, bardziej niż kiedykolwiek, w czasach, w których interakcja międzylududzka jest tak ograniczona, sztuka……… czy to muzyka, wizualna, czy w inny sposób, jest ludzkim punktem połączenia. I potrzebujemy jak najwięcej z tego, jak to możliwe! Mam nadzieję, że każdy lubi tę edycję deluxe tak samo, jak nam się podobało. Dziękuję.”

Zamówienia przedpremierowe na zestaw są już
dostępne. Część live CD i DVD w wersji deluxe zawiera pierwszy z lamb of god‘s dwa ultra-udane wydarzenia na żywo strumień od września 2020, w którym zespół wykonał swój uznany przez krytyków, w całości zatytułowany album LAMB OF GOD, a także bis z czterema utworami, w tym “Ruin”, “Contractor”, “512” i debiutanckim występem na żywo “The Death Of Us” nowej piosenki, którą zespół napisał i nagrał w kwarantannie do filmu i ścieżki dźwiękowej Bill & Ted Face The Music.
DVD zawiera nowy reżyser cięcia z materiału bonusowego.
Obejrzyj zwiastun pakietu deluxe już w :

– Kopie cyfrowe będą zawierać tylko płyty 1 i 2. Dostępna będzie również osobna edycja winylowa “Lamb Of God – Live From Richmond, VA”. W serwisach streamingowych zestaw będzie dostępny jako “Deluxe Edition” zawierający album “Lamb Of God” z dwoma bonusowymi utworami oraz płytą live CD.

Pre-order “Lamb Of God – Live In Richmond, VA” teraz pod tym linkiem: http://nblast.de/LOG-LiveInRichmond Pre-save album tutaj: http://nblast.de/LambOfGodDeluxePreSave

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *