Pawbeats wraca z nową płytą – NOCNA – preorder

Minionej nocy, producent muzyczny Pawbeats uruchomił preorder swojej najnowszej płyty zatytułowanej „NOCNA” – to pierwszy krążek Pawbeatsa po trzyletniej przerwie. Artysta zapowiada album w wersji CD oraz dwupłytowe wydanie winylowe. Premiera 23 maja 2021.

“NOCNA” to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi – autor pozostał konsekwentny i zapowiada, że na płycie pojawią się zarówno raperzy, wokaliści jak i instrumentaliści, ale dokładny skład i tracklista zostaną ujawnione dopiero w czasie premiery. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński. Pawbeats zaplanował premierę albumu w dzień swoich 31. urodzin – 23 maja, natomiast premiera sklepowa przewidziana jest na 25 maja 2021. Przedsprzedaż uruchomiona została na stronie www.pawbeats.com

Pawbeats a właściwie Marcin Pawłowski to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt “Utopia”, “Orchestra”,“Chakra” w duecie z Kalim, czy też wydanej w 2018 roku „OUT”. Zbliżająca się “NOCNA” to piąte wydawnictwo twórcy. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło status Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – Prosto przed siebie, Bisz – Wilk Chodnikowy, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorskie Utopia i Chakra. Pawbeats jest założycielem zespołu Pawbeats Orchestra – pierwszego w Polsce producenckiego zespołu łączącego rap, muzykę popularną oraz symfoniczną.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *