THE OWEN GUNS wydaje nowy teledysk do singla „Sick”

THE OWEN GUNS wypuściło swoją najnowszą EPkę Violating Community Standards w sierpniu zeszłego roku, a kontrowersyjny (choć z przymrużeniem oka) zespół wywołał spore zamieszanie . „Sick” to pierwszy singiel z ich nowej EP: EP 2 Electric Boogaloo, która ukaże się pod koniec maja w Riot Records / Golden Robot Records.

Sick to mocny hardcore punk rockowy kawałek dedykowany kretynom, którzy uważali, że podczas pandemii gromadzenie zapasów papieru toaletowego to dobry pomysł. Krótki, ostry i wściekły – nie pociąga za sobą. Współautor: Adam Check of Toe to Toe / One Dollar short .

Electric Boogaloo zostało nagrane i zmiksowane przez Geoffa Mullarda w studiach RTN i zmasterowane przez Jasona Fullera w Goatsound. To 7 utworów, od wściekłych po zabawne, łączące oldskulowy hardcore ze śpiewaniem do punk rocka i dodające metalowej krawędzi. Pełen płonących solówek i grupowych refrenów – nigdy nie ma przerwy od napadu punk rocka, ale zespół ma nawet czas, aby pokazać swoją “wrażliwą” stronę dzięki wiernemu coverowi hard-ons aussie punkowego klasyka Just Being With You . Gitara pulsuje i zawodzi, bas i bębny dudni, a wokalista krzyczy i zachwyca się wszystkim, co go denerwuje. To EPka, która pokazuje zespół w pełnym biegu. Żadnych więźniów nie brano, nie dawano im pieprzenia Jest surowy i hałaśliwy – dokładnie taki, jaki powinien być punk.

The Owen Guns to hardcore punkowy zespół z siedzibą w NSW, którego członkowie podzielili się na b / w Sydney i południowe wybrzeże. Choć to nowy zespół, The Owen Guns to weterani sceny muzycznej na żywo – członkowie opłacili swoje składki grając nie tylko w zespołach australijskich, ale także w przypadku wokalisty i perkusisty odpowiednio w Kanadzie i Chinach.

W przeciwieństwie do większości obecnych zespołów punkowych, nie ma tu fałszywych amerykańskich akcentów ani strachu przed obrażaniem ludzi. Nie traktują siebie (ani nikogo innego) zbyt poważnie i nie boją się nazywać tego, jak to widzą. The Owen Guns właśnie nagrali drugą EP-kę hardcore punkowych melodii, która przyniesie riffy i śmiech. Trzymaj ucho.

https://www.facebook.com/ the owenguns /
https://goldenrobotrecords.com/riot-records/ the – owen – guns /
https://www.instagram.com/ owen guns /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *