Greta Van Fleet z błyszczącym klipem do „Heat Above”

Greta Van Fleet stawia na glam. Klip do najnowszego singla grupy, „Heat Above”, mieni się kolorami.

Skojarzenia z Eltonem Johnem czy grupą Queen są jak najbardziej uzasadnione.
Heat Above” to kolejny singiel promujący nadchodzący album Grety Van Fleet, „The Battle at Garden’s Gate”. Materiał wyprodukowany przez Grega Kurstina (Paul McCartney, Foo Fighters, Adele) ukaże się 16 kwietnia. Jak mówi zespół:

– „Heat Above” jest kinowy, epicki i celowo przesadzony. To marzenie w chmurach, moment spokoju w trakcie burzy. W teledysku pokazujemy centrum śmierci w kulcie Nieba, surrealistyczne, dziwne, pełne życia i wolności.
Greta Van Fleet niczym Queen i Elton John w najnowszym klipieAntyradio.pl
Niebiańskie wideo – Rolling Stone
Epicki i rockowy – UPROXX
Oczekiwania wobec nowego albumu są bardzo wysokie. Zespół odnajduje swój artystyczny głos  Consequence of Sound
Utwór miał swoją światową prapremierę w audycji Zane’a Lowe’a. Słynny dziennikarz przyznał: – Nie usłyszysz czegoś podobnego dziś i najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości. Greta Van Fleet robi to jak nikt inny.
„The Battle at Garden’s Gate” wynosi młody zespół na nowy poziom elegancji. Smyczkowe aranżacje, piosenki eksplorujące ważne tematy oraz wizualna historia do każdego utworu – najnowszy album Grety Van Fleet przekroczy i tak już szerokie artystyczne ramy zespołu.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/312520/604a4b5ebd0c52abe9662dcd2a8f6069.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *