Kultowe Crowded House zapowiada nowy album

Kultowa grupa Crowded House zapowiada pierwszy po ponad dekadzie album studyjny. „Dreamers Are Waiting” ukaże się 4 czerwca 2021. Już teraz można posłuchać singla zapowiadającego wydawnictwo, „To The Island”.
Do utworu powstał klip w reżyserii Neila Finna i Marka Simona Browna. Zdjęcia zrealizowano w Nowej Zelandii, Irlandii oraz Los Angeles.

Do członków-założycieli Neila Finna i Nicka Seymoura dołączyli producent i klawiszowiec Mitchell Froom, gitarzysta i wokalista Liam Finn oraz jego młodszy brat, perkusista Elroy Finn. Taki skład pojawił się w studiu i ten sam będzie można zobaczyć oraz usłyszeć na trasie koncertowej Crowded House w Nowej Zelandii. Tournee rozpocznie się 4 marca. Jak wyjaśnia Neil Finn:
Zawsze obawiałem się powtarzania tych samych formuł. Jednak udało nam się znaleźć świeży i autentyczny sposób na ponowne podejście do Crowded House. Ze świadomością całej naszej historii oraz jak i dlaczego to się wszystko w ogóle zaczęło. Mentalność i filozofia pierwotnego składu zespołu są wciąż w nas obecne, szczególnie, że Mitchell do nas wrócił. Pracuje się nam zupełnie inaczej.
Po udziale Neila Finna w świetnej trasie Fleetwood Mac, Neil i Nick Seymour mają pełno energii i inspiracji do stworzenia nowego rozdziału w dziejach Crowded House. Na ich muzyce zdążyły wychować się nowe pokolenia. Teraz wreszcie będą miały okazję zobaczyć, jak zespół wykonuje na żywo swoje kultowe hity z 35-letniej kariery, a także posłuchać premierowego materiału.
Mieliśmy to szczęście, że udało nam się zakończyć nagrania w studiu tuż przed lockdownem. Potem szlifowaliśmy je zdalnie. Jesteśmy podekscytowani i niezmiernie wdzięczni, że znowu jesteśmy w tym samym pomieszczeniu. Robimy próby do naszej trasy po Nowej Zelandii. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli koncertować także w pozostałych częściach globu – podsumowuje Neil Finn.
Crowded House – „Dreamers Are Waiting” – lista utworów:
1. Bad Times Good
2. Playing With Fire
3. To The Island
4. Sweet Tooth
5. Whatever You Want
6. Show Me The Way
7. Goodnight Everyone
8. Start Of Something
9. Too Good For This World
10. Real Life Woman
11. Love Isn’t Hard At All
12. Deeper Down

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!