Szwajcarski hardrockowy zespół ME AND THE REST wydał nowy teledysk do utworu Riding with The Wind

Szwajcarski hardrockowy zespół ME AND THE REST wydał nowy teledysk do utworu Riding with The Wind , utwór zaczerpnięty z nadchodzącego albumu „ We Are Bulletproof ”, który ukaże się pod koniec 2021 roku przez RockAvenger . Singiel można zamówić tutaj: https://ROAV.lnk.to/RWTW .

Riding with The Wind >> To tytuł, który opisuje trudne czasy, w których się znajdujemy. Zestresowani i uwięzieni jak chomiki na kole życia, zawsze pragnący więcej i nigdy nie posuwając się dalej. W tych czasach tylko jedna rzecz jest wciąż wolna – to są nasze myśli. Nadal możemy oderwać się od wszystkiego i jechać z wiatrem donikąd – beztrosko i szczęśliwi.

Po trzech odnoszących sukcesy długich graczach „ Ikarus ” (2008), „ Wizard King ” (2011) i „ 7 Deadly Sins ” (2016) są gotowi znowu dać czadu.

Nowe motto JA I RESTA to: We Are Bulletproof ” i tym właśnie są; odporny na szybkie zmiany stylów muzycznych ostatnich 30 lat, wierny ich Hard Rockowi, charakteryzujący się chwytliwymi melodiami i usiany wspaniałymi liniami zwrotnymi. Nadal stoją i świętują swój Hard Rock… spodziewaj się ekscytującego roku wypełnionego wspaniałą nową muzyką – co miesiąc jeden nowy utwór!

Ja i reszta to:

Jürg Theiler – wokal
Edel Murchie – gitara basowa
Jan Moser – perkusja
Jürg Götz – gitara
Antonio Schiavano – gitara

ME AND THE REST – zespół hardrockowy z Zurychu (region Oberland) w trasie grający cyrk Rock’n’Roll od 1991 roku. Z ponad 6000 sprzedanymi egzemplarzami swoich płyt i ponad 400 (i wciąż rośnie) koncertami na tym szlaku , ani razu nie stracili z oczu swojej wizji „długiego życia Rock’n’Roll”.

Prawdziwi, autentyczni i wierni rdzeniom, świętują swoją muzykę swoimi charakterystycznymi riffami, wspaniałymi liniami i zabójczymi wokalami. Jako drugoplanowy zespół SOTO (Scandinavien Tour), Molly Hatchet, DORO, Krokus, Jane, Don Dokken, Rhino Bucket i wielu innych znanych ugruntowanych grup, dorastali u stóp mistrzów, szlifując swoje występy na żywo wkrótce. stać się przedmiotem rozmów rówieśników i wielu fanów.

Na scenie, czy to w dużych, czy większych salach, dorastali, by dotrzeć do wewnętrznych serc widzów, wciągając ich w magię, tak jak oni to widzą, marzenia Rock’n’Roll. Czy była to scena Hard Rock Cafe w Oslo, Hall of Fame w Wetzikon, Z7 w Pratteln, Alpenrock House w Zurychu, Albani-Club w Winterthur, Open-Air Appenzell czy największe w Europie spotkanie motocyklistów w Sumiswald ( Berno), JA I RESTAURACJA naprawdę nimi wstrząsnęli, aż upadli. Dzięki konsekwentnie pozytywnej krytyce koncertowej, mocnym recenzjom w gazetach i magazynach gatunkowych na temat ich wydawnictw CD, umieścili siebie jako muzyczną perłę w wymagającym świecie hard rocka.

Nazwa zespołu oznacza „Wszyscy za jednego i jeden za wszystkich”; Trzech mężczyzn i kobieta – wszyscy skupieni na „jednym celu, jednej rodzinie, jednym zespole”. Każdy członek zespołu to jednocześnie ja i reszta. Dla wszystkich w tej „rodzinie” jest jasne, że nie ma miejsca ani miejsca na egocentryzm. Stoją blisko i wiernie źródłu muzyki rockowej. Rock’n’Roll instynktownie wyskakuje z wnętrzności każdego członka. Ich miłość do formy sztuki i jej przesłania wyraźnie ogarnia każdego, kto słyszy ich muzykę. Duch rocka karmi publiczność, a także sam zespół, i znajduje odzwierciedlenie zarówno w ich muzyce, jak i słowach. Prowadząc hymnowe riffy, zlane potem ciała, żyją dla tego głodu i tego ognia. O to naprawdę chodzi w Rock’n’Roll.

http://www.meandtherest.ch
https://www.facebook.com/meandtherest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *