Najbardziej Hojni Darczyńcy nagrodzeni Złotymi Serduszkami

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców – to jedna z najbardziej prestiżowych form wsparcia Finału WOŚP. Po raz kolejny Fundacja mogła liczyć na szczodrość firm i dzięki temu ponad milion złotych za pierwsze dwa serca trafiły na konto Finału.
                                      Przedstawiciele firmy Bio-Gen wraz z Jurkiem Owsiakiem, fot. Łukasz Widziszowski

Serduszko numer 1 zdobyła firma Bio-Gen z Łodzi, która przekazała na finałowe konto 677 777 zł. Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców można już nazwać tradycją, bo po raz trzeci Serduszko numer 1 trafiło do łódzkiej firmy. Już od 10 lat Fundacja WOŚP może liczyć na ich wsparcie w działania Fundacji. Warto wspomnieć, że w historii akcji firma Bio-Gen zdobyła aż 8 Złotych Serduszek! Ciekawym faktem jest, że tak jak w roku ubiegłym dobro zatoczy koło, a zdobyte Złote Serduszko numer 1 zostanie wylicytowane na Allegro- charytatywnie. Zebrane z aukcji datki trafią do Julii i Natalii chorych na mukowiscydozę.
Bio-Gen to grupa, to drużyna wspaniałych ludzi, ludzi o wielkich sercach bijących wspólnie w rytmie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zdradzę, że w przyszłym roku planujemy wspólne, wielkie, rodzinne biogenowe świętowanie. Planujemy otworzyć Sztab w Łodzi i całymi rodzinami zbierać pieniądze dla WOŚP.
– Ewa Kaniowicz, Prezeska Bio-Gen
Drugie serduszko zdobyła firma InPost, która przekazała 402 000 zł i przedstawiciele firmy InPost obiecują, że w kolejnym roku również będą włączać się w finałowe granie. To wspaniałe, że kolejna firma okazuje serce i dzieli się dobrem w tych trudnych pandemicznych czasach, przekazując tak dużą sumę na cel 29. Finału.
Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołożyć małą cegiełkę do wielkiego dzieła, jakim jest WOŚP.
– Wojciech Kądziołka, Rzecznik prasowy InPost
Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedno z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych w czasie Finału WOŚP. Złote Serduszka i Złote Karty Telefoniczne stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm w dotychczasowej historii Fundacji WOŚP. Cała kwota uzyskana z licytacji każdorazowo wspiera cel Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *