LOUDER FEST – FESTIWAL MUZYKI GŁOŚNEJ ONLINE!

Muzyka dostarcza niesamowitych emocji, jest zastrzykiem energii i parafrazując klasyka „lekiem na całe zło”. Sytuacja w muzyce jaka jest, każdy widzi i nie ma, co się tu za bardzo rozwodzić nad tym.  LOUDER FEST to wydarzenie zrodzone z pasji i miłości do ciężkiej muzyki. To projekt nastawiony na dobrą zabawę i niosący wsparcie dla muzyków, ekip technicznych, realizatorów dźwięk, oświetlenia w pandemicznym czasie, więc jeśli wśród lineup’u widzisz swojego ulubieńca, nie zwlekaj z zakupem biletu!

 

Jestem Monika i cierpię na chroniczny brak koncertów wywołany „wirusem COVID-19”. Muzyka i koncerty z gatunku rock i metal to moje życie, to coś, co nadaje mu sens. Z ciężkim brzmieniem związana jestem od najmłodszych lat. Z wykształcenia dziennikarka muzyczna, pasjonatka, fanka rocka i metalu, stała bywalczyni koncertów prywatnie i zawodowo, menedżerka muzyczna (obecnie współpracująca z zespołem INSIDIUS).Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji w branży muzycznej, koncertowej, eventowej dostosowałam do obecnych warunków pomysł na festiwal, który zrodził się w mojej głowie parę lat temu – mówi organizatorka festiwalu Monika Barańska. Sporo osób, znajomych z branży muzycznej twierdzi, ze postradałam rozum, organizując tak duże przedsięwzięcie i to jeszcze w czasach pandemii, ale Ja się nie poddam, podjęłam to ryzyko, bo wierzę w ten projekt i wierzę w fanów, którzy wesprą nas swoją obecnością podczas transmisji – kontynuuje Monika.

Zagranie koncertu bez publiczności nie należy do łatwych zadań, to trochę jak sernik bez sera 😉 Niestety jak się nie ma, co się lubi, to wiadomo co dalej. W tym momencie to jedyna forma występów i możliwość dialogu zespołów z fanami. Vader, Black River, Virgin Snatch, Materia i Insidius podjęły to wyzwanie i zrobią to! Pojawią się 20 marca, by zagrać specjalnie dla Was NA ŻYWO! Bez montażu, bez ulepszania, w czasie rzeczywistym – wchodzą i grają – jak na „normalnym” koncercie! Festiwal będzie transmitowany z Klubu Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim. Transmisja będzie odbywać się odpłatnie – 25 złotych za pięć zacnych zespołów. To jedyna okazja, żeby zobaczyć ten koncert. Tak jak „normalny” występ jest nie do odtworzenia, tak i ten nie będzie publikowany w popularnych serwisach.

WIRTUALNY BACKSTAGE

Drugą częścią wydarzenia jest interakcja na linii fan – zespół. Zazwyczaj po koncercie muzycy wychodzą do swoich fanów. To czasami jedyna okazja, by uzyskać odpowiedź swojego idola na nurtujące pytanie. Podczas LOUDER FEST-u również otrzymasz takopcję – zadaj pytanie swojemu ulubionemu zespołowi na jego FanPage’u lub LOUDER FEST-u, a uzyskasz na nią odpowiedź tuż po zakończonym koncercie, podczas wywiadu prowadzonego na żywo. Przed wydarzeniem zostaną opublikowane posty w mediach społecznościowych informujące o możliwości zadania pytań.

POKAŻ NAM JAK SIĘ BAWISZ

Zapraszamy do czynnego udziału w koncercie – zrób imprezę z tej okazji – pamiętaj o ograniczeniach, co do ilości osób oraz  sprawdzeniu biletów wszystkich uczestników Twojego domowego koncertu. Wyślij zdjęcie lub krótki filmik ma kontakt@louderfest.pl,  a być może trafisz do klipu podsumowującego pierwszą edycję LOUDER FEST! Bądź z nami, a  gdy to wszystko (pandemia) się skończy powtórzymy to w normalnej formie! – Obiecuję!mówi Monika i jednocześnie apeluje – Ponieważ festiwal finansowany jest z wpływów z biletów jako fanka i miłośniczka muzyki apeluję do ich kupowania.

Szczegółowe informacje na temat sytuacji w mediach społecznościowych. Bilety dostępne na platformie streamingowej: https://louderfest.ppv-stream.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *