Pawbeats ft. Michał Szczygieł – Lodospady – premiera

Dziś o północy miała miejsce premiera pierwszego singla Pawbeatsa, z najnowszego albumu zatytułowanego „NOCNA”. “Lodospady” z gościnnym udziałem wokalisty Michała Szczygła otwierają promocję nadchodzącego wydawnictwa.

Nagranie zostało zarejestrowane przez zespół Pawbeats Orchestra w nocy z 28 na 29 grudnia 2020 roku metodą “na setkę” czyli za jednym podejściem bez używania looperów ani wcześniej nagranych dźwięków. Jednocześnie w czasie nagrania został zrealizowany teledysk tzw. mastershotem, z którego ścieżka dźwiękowa w tej formie trafi na najnowszy album bydgoskiego producenta.

Album “NOCNA” to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi – autor pozostał konsekwentny i zapowiada, że na płycie pojawią się zarówno raperzy, wokaliści jak i instrumentaliści, ale dokładny skład i tracklista zostaną ujawnione dopiero w czasie premiery. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

Przedsprzedaż albumu: https://pawbeats.com/preorder/

Premiera sklepowa 25. Maja 2021

Więcej:

FB: https://www.facebook.com/pawbeatsmusic

IG: http://instagram.com/pawbeats

https://www.bashesh.com/artist/19/pawbeats

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *