THE CROOKS wydaje nowy singiel „Frankie”

Zespół Chesterfield i pięcioczęściowy The Crooks wydali nowy singiel „ Frankie ” nakładem Golden Robot Records . Grupa składająca się z Jacka, Chrisa, Duncana, Conora i Toma powstała w 2019 roku, w której od tego czasu wydali mnóstwo dźwięków i melodii, w tym jedną z ich najpopularniejszych piosenek “ Nevermind ”, piosenkę, po której łatwo się wspięła. 100 000 strumieni Spotify.

Od momentu powstania The Crooks docenili słuchowiska z brytyjskiego Radio X , BBC Introduction i otrzymali wsparcie wielu stacji w USA, Ameryce Południowej i całej Europie. Media, takie jak This Feeling , konsekwentnie wspierają tę pięcioczęściową, a także własne ogromne, lojalne wsparcie.

W zeszłym roku zespół wydał kilka singli, w tym „In Time” i „She Walks Alone”, co zapewniło zespołowi zawiłe rock’n’rollowe brzmienie, które uchwycili w dłoniach. ich ręka. Zanurzając się we własnym, brytyjsko-popowym brzmieniu, THE CROOKS robią kolejną zmianę i są gotowi wydać swój najbardziej wyzwalający utwór do tej pory, ale także rzucają światło na ich melodyjną ścianę dźwięku, którą wszyscy pokochali.

„Frankie” to utwór zbudowany wokół ognistego gitarowego solo i kakofonii dźwięków, ale zaczyna się nutą tajemniczości. Ostrożność i kuszące zagrywki gitary tworzą nastrojowy puls, zanim zostaną wrzucone w wir rock’n’rolla. Gładki, ale ujmujący wokal otula nawiedzone riffy i jest to zdecydowanie najciekawszy utwór The Crooks do tej pory.

Posłuchaj / kup „Frankie” TUTAJ

O KROKACH
THE CROOKS może być po prostu zespołem, który kradnie więcej niż twoją uwagę, może po prostu ukraść twoją duszę, przypadek wielkiej kradzieży w najlepszym wydaniu.

THE CROOKS to pięcioczęściowy niezależny zespół rockowy pochodzący z Chesterfield w Anglii, wcześniej najbardziej znany ze słynnej krzywej iglicy Kościoła St Mary and All Saints, ale to zmieniło THE CROOKS, które zastąpiły Crooked (z Crooked Spire) jako najbardziej podziwiana atrakcja w Chesterfield.

Jacko, Chris Stones, Duncan Couch, Conor Fletcher i Jonathan Keeler to THE CROOKS i razem tworzą niesamowicie potężną melodyjną, hymnną ścianę dźwięku, która wkrótce zostanie osadzona w Twoim sercu i wyryta w Twoim umyśle na zawsze.

Czerpiąc wpływy z DMA’s, The Brian Jonestown Massacre, Verve i co. z ładnie przyjętym punkowym odcieniem, są zupełnie nowym zespołem ze świeżym spojrzeniem na klasyczne, ponadczasowe melodie rockowe brzmienie na rok 2020.

W 2019 roku zespół wydał mnóstwo singli, ostatnio ostry rockowy hymn o nazwie Silhouette Sunshine. Silhouette Sunshine była kolejnym singlem do ekspresyjnego i balladowego She Walks Alone, który ukazał się w styczniu 2020 roku i ukazuje zespół z innej strony. Ponad 26 000 transmisji w pierwszym tygodniu na samym Spotify to niesamowite osiągnięcie dla zespołu, który miał zaledwie 9 miesięcy. Utwór został również wybrany jako „ This Feeling Track Of The Week” i zagrał go DJ Gordon Smart z RadioX (Wielka Brytania) . W 2020 roku ukazał się również chwalony przez krytyków singiel „In Time”.

THE CROOKS realizują obecnie średnio ponad 42 500 strumieni tygodniowo w samym tylko Spotify, a media społecznościowe zespołów osiągają rekordowe liczby, a większość filmów ma ponad 30 000 wyświetleń, a obecnie ponad 200 000 wyświetleń.

W 2019 roku THE CROOKS wyprzedawały koncerty w Anglii i Szkocji i wzięli branżę za kark, a mimo trudnych czasów nie odpuszczali w 2020 roku.

THE CROOKS są nadawane na całym świecie oraz w krajowych stacjach radiowych, w tym RadioX, BBC Introduction i kilku stacjach w USA, Ameryce Południowej i całej Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *