WaluśKraksaKryzys – drugi singiel wschodzącej gwiazdy polskiej alternatywy

WaluśKraksaKryzys – nadzieja polskiej alternatywy, zwycięzca ubiegłorocznego Jarocina, pierwszy i największy no-name Męskiego Grania 2020 – prezentuje drugi singiel z płyty “ATAK”, której premierę zaplanowano na 23 kwietnia 2021.

“NAJGORSZE RZECZY” – polecamy szczególnie amatorom alternatywnych i rockowych wibracji – to bolesny, natychmiast wpadający w ucho utwór. Do pogwizdania…, ale przede wszystkim o czymś i z mistrzowsko obsłużonymi gitarami. – To fragment tego, czym jestem i jaki jestem – silny, rozmontowany, sprzeczny, niepewny uczuć, gdzieniegdzie podziarany, uzależniony od kofeiny i w trakcie przerwy od innych uzależnień – tłumaczy Waluś.

Pierwszy singiel zapowiadający płytę”TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ” z gościnnym udziałem Króla odnosi już pierwsze spore sukcesy: na kilku listach przebojów dotarł do pierwszego miejsca, na innych jest w czołówce, walczy o pierwsze miejsce lub o jego odzyskanie. W serwisie Spotify został “okładkowym” utworem playlisty “Polska Alternatywna”, a w Tidal playlisty “Rockowania”, pojawił się również na innych playlistach (“Viral 50 Polska”, “Indie Hity”).

Na początku lutego upubliczniony został tytułowy utwór z płyty “ATAK”. Nie jest to singiel, nie towarzyszy mu teledysk. Utwór “ATAK” dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

***

Serwis Rytmy.pl uznał Walusia za odkrycie roku w kategorii “Alternatywa”, a AllAboutMusic wskazuje płytę Walusia “ATAK” jako jedną z najbardziej wyczekiwanych premier roku 2021.

***

Ruszył preorder albumu “ATAK”. Płytę wraz z niecodziennymi dodatkami można zamawiać tutaj:https://mystic.pl/product-pol-56767-WalusKraksaKryzys-ATAK.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!