JEFFERSON STARSHIP wydaje nowy teledysk do utworu „ Setting Sun ”

Legendarny zespół rockowy Jefferson Starship (w tym David Freiberg , Donny Baldwin , Cathy Richardson , Chris Smith i Jude Gold ) wydał swoją nową EP-kę Mother of the Sun za pośrednictwem Golden Robot Records w sierpniu 2020 roku, a teraz zespół wydał oficjalne wideo dla utwór Setting Sun.

Mother of the Sun to pierwsza od 12 lat kolekcja nowych piosenek Jeffersona Starship .

W Setting Sun występuje David Freiberg na wokalu i podkreślony przez slajdową gitarę Jude Gold, bluesowo-rockowy hymn napisany przez Cathy Richardson i Davida Freiberga opowiada historię uciekiniera.

Streamuj / kup Mother of the Sun TUTAJ

O statku Jefferson Starship
Jefferson Starship to założyciel / multiinstrumentalista David Freiberg (który był także w Jefferson Airplane podczas ostatniego roku zespołu), wieloletni perkusista Donny Baldwin (który dołączył do Jefferson Starship w 1982 roku, a także grał i śpiewał przy wielu hitach ery Starship) , wokalistka Cathy Richardson (którą Kantner zwerbowała w 2008 roku), 25-letni członek Chris Smith jako klawiszowiec i gitarzysta prowadzący Jude Gold, który dołączył w 2012 roku.

Obecny skład Jefferson Starship jest oddany tchnięciu nowego życia w tę ponadczasową muzykę podczas swoich występów na żywo. Ogromne hity, takie jak Jane , Miracles, White Rabbit, Somebody to Love, Volunteers, We Built This City i Nothing’s Gonna Stop Us Now, nadal odbijają się echem w popkulturze na całym świecie. Czy to w studiu, czy na trasie, pięciu członków nadal lubi przekraczać granice dźwięku, z pasją próbując zmienić świat i pozostając wiernym pierwotnemu duchowi wszystkiego, co Jefferson Starship.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *