MESSIAHVORE wydaje nowy teledysk do singla „Cult Worship ”

Pochodzący z Denver w stanie Kolorado MESSIAHVORE wydaje nowy teledysk do singla „Cult Worship i są ustawione wydać swój debiutancki album poprzez Coffin & Bolt / golden Robot Records w dniu 26 lutego.

Nowy singiel z albumu „Cult Worship”. „Cult Worship” to błotnisty, przesiąknięty doomem utwór z industrialną fuzją, agresywny i gęsty.

„Kult kultu” ma industrialny klimat. Riffy są agresywne i zwarte, a następnie otwarte i nasycone szumem dźwiękowym wiatrem i sprzężeniem zwrotnym. „Cult Worship” rozpoczyna się stylistycznie plemiennym intro, które przechodzi w minimalistyczną zwrotkę, a następnie łączy je prostym, mocnym refrenem.

Piosenka ma naciskać i ciągnąć, aż do ostatecznego, bombastycznego podsumowania. Tekstowo piosenka wydaje się być introspekcyjnym poszukiwaniem i prośbą do samodzielnego myślenia. Przy obecnym stanie świata i błędach z przeszłości wielu wciąż z zakłopotaniem pociąga kult osobowości, które w swoich umysłach mają wszystkie odpowiedzi, których szukają i wydają się ślepo przyjmować je za dobrą monetę.

Niezależnie od tego, czy jest to polityk, czy postać religijna, świat jest przesycony tymi, którzy oszukaliby cię do upragnionego zbawienia, dogmatu lub uprzedzenia do potwierdzenia. „Ta studnia jest trucizną, to życie jest toksyczne”. Zasadniczo mówiąc, że już ułatwiliśmy nasz upadek. To jest tak fatalne, jak to tylko możliwe, bez wolnego grania.

Pierwsze wydanie albumu MESSIAHVORE zawiera 9 utworów. Cała muzyka została nagrana na żywo w studiu, a po fakcie dodano wokale i kilka dodatków. Byliśmy podekscytowani tym, że nagrywaliśmy razem w tym samym pomieszczeniu i wnosiliśmy do muzyki naturalną energię, sprzężenie zwrotne i głośność naszych występów na żywo.

Nagranie zostało zrobione w Denver, w naszym własnym komercyjnym studiu znanym jako „The Crash Pad”. Bart, gitarzysta i wokalista opracował nagranie. Po prostu skonfigurowaliśmy i przetestowaliśmy śledzenie, zablokowaliśmy tony i pozwoliliśmy mu się zgrać. Wyniki mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z naszego pierwszego wysiłku i nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim ze wszystkimi fanami ciężkiej muzyki na całym świecie.

Dużo gęstości w tym debiutanckim wydaniu. Grube gitary i bas w połączeniu z nasyconym wokalem. Chwytliwe haczyki, ale niezbyt komercyjne. „The Last Word” to epicki instrument, który zapewnia nastrój na wiele dni. „Narzeczeni” uderzają mocno i albo o apodyktyczną kontrolę, albo o wampiry. Możesz zadzwonić. „Cult Worship” jest jednym z naszych ulubionych, a „Doublecross” zaczyna się w sabatowym klimacie, po czym przenosi się na terytorium pustynnych skał. MESSIAHVORE łączy elementy groove metalu, doom, stoner rocka i odrobinę industrialu, aby dopełnić brzmienie.

Streamuj / kup kult kultu TUTAJ

O MESSIAHVORE
MESSIAHVORE powstały dopiero w połowie 2018 roku. Jednak członkowie kolektywnie pracują na scenie Denver od lat. Bart McCrorey zaczynał w punk rockowym stroju St James Gate, a następnie dołączył do lokalnego ulubieńca skate-rocka, Frontside Five . Bart grał na gitarze prowadzącej i współtworzył zespół przez 10 lat stentu. Jenn zaczęła grać na basie, kiedy została poproszona o dołączenie do The Blackouts w 2008 roku. Całkowicie żeński zespół hardrockowy, który do dziś gra w Denver. Jenn i Bart poprosili wieloletniego przyjaciela Baileya Cecila, aby zagrał dla nich na perkusji. Bailey miał mocne doświadczenie na scenie stoner i doom w regionie, pochodząc z występów na gitarze i perkusji Bronze w Core of the Earth . Kevin Disney był pierwszym i jedynym gitarzystą, którego zespół wypróbował. Znali go z zespołu The Worth . Kevin dostarcza wspaniałej ilości dziwnych rzeczy połączonych z dźwiękowym know-how.

Intencją MESSIAHVORE było granie ciężkiego groove-intensywnego rocka, który czerpie z ich ulubionego stonera, doom i wszystkiego, co jest dla nich przyjemne dźwiękowo.

To był szybki start zespołu, otwierając koncerty Fu Manchu, Sasquatch, Nebula, Daikaiju i miał zagrać z Lord Dying, a następnie COVID uderzył w stany. Znasz resztę tej historii. Doprowadziło to do tego, że schylili się i napisali EP-kę składającą się z siedmiu utworów. Zespół podpisał kontrakt z Coffin & Bolt Records, która jest częścią międzynarodowej filii Golden Robot Records .

Nowy perkusista Brokk Dagaz i Bart poznali się podczas nagrywania zespołu w studiu Barta The Crash Pad . Po pracy z Brokkiem Bart zwrócił uwagę i zaprosił go do wspólnego projektu The Bloodaxe wydanego w 2018 roku, w którym Bart na większości instrumentów smyczkowych i Brokk na perkusji. Część kolaboracyjna obejmowała 14 agresywnych wokalistów Colorado, którzy pisali i występowali na wydawnictwie. Po tym przedsięwzięciu było jasne, że Brokk zostanie uderzony w przyszłości i na szczęście był dostępny i chętny do podjęcia działań.

Brokk pochodzi z Philadelphia death metalowego zespołu Nefarious . Koleś ma kotlety na wiele dni i łatwo dostosowuje się do stylu jazdy MESSIAHVORE . Ma świetne wyczucie i gówno z riffów. Wielbiciel klasycznego metalu i otwarty umysł na muzykę, idealnie pasował do utrwalenia składu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *