GHOST wydał teledysk do “Life Eternal”

GHOST wydał nowy teledysk do piosenki “Life Eternal”. Czarno-biały klip, który można zobaczyć poniżej, zawiera materiał filmowy nakręcony podczas finałowego koncertu trasy koncertowej zespołu “Prequelle”, która zakończyła się dokładnie rok temu – 3 marca 2020 roku – w Palacio de los Deportes w Meksyku w Meksyku.

W październiku ubiegłego roku, ghost  powiedział , że planuje wejść do studia w styczniu, aby rozpocząć nagrywanie ghost‘s piąty album.

“Rzeczywiste nagranie będzie trwać około sześciu tygodni, a następnie jest dwa do trzech tygodni mieszania i masteringu,” powiedział. “Tak więc kiedyś w marcu płyta powinna być ukończona, ale ukaże się dopiero po lecie. Jak to wygląda teraz, zapukać do drewna, będziemy następnie iść na wycieczkę. Nie wydamy albumu, dopóki nie dowiemy się, że rzeczywiście wyruszamy w trasę koncertową. Wydanie albumu zbiegnie się z rozpoczęciem trasy koncertowej. Oczywiście moglibyśmy ogłosić datę premiery albumu, a potem, z jakiegoś powodu, może nie być możliwe tournee, ale to zupełnie inna sprawa.”

W grudniu 2018 roku GHOST zdobył dwie nominacje do Grammy: “Best Rock Album” za “Prequelle” i “Best Rock Song” za “Rats”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *