Ina Wroldsen dodaje nam sił

Ina w swojej twórczości łączy rodzimy norweski język i akcentowaną brytyjską angielszczyznę. Myśli szybko i mówi gwałtownie, używając swoich zdolności w doskonałym artykułowaniu, żeby opowiadać historie. Jej umiejętność do obserwowania ludzi, znajdowania w małych szczegółach uniwersalnych prawd sprawia, że artystka pisze rewelacyjne teksty. Singiel „We Are Gonna Live” był inspirowany słowami jej mamy i jednocześnie menadżerki. Dla Iny jest to wzór do naśladowania jeśli chodzi o ufanie swoim przeczuciom i komunikowanie się z innymi ludźmi.
Byłam w trasie koncertowej i grałam w Trondheim, gdzie mieszkają moi dziadkowie. Kiedy jechaliśmy ich odwiedzić moja mama niespodziewanie powiedziała „jednego dnia wszyscy umrzemy, ale we wszystkie pozostałe dni żyjemy. To takie prawdziwe i jednocześnie tak proste. Utkwiło mi w pamięci na długo i napisałam chórki tego samego wieczora, a potem pokazałam je Steve’owi podczas naszej sesji w studio w Londynie. Nie chodzi o napisanie hitu, tylko o opowiedzenie historii, wyrażenie czegoś prawdziwego za pomocą słów i melodii. Ludzie za bardzo się przejmują, kiedy trzeba się po prostu otrząsnąć i iść dalej. Wszyscy umrzemy. Nie mamy na to wpływu. Ale mamy wpływ na to jak siebie postrzegamy i jak żyjemy. – mówi Ina Wroldsen.
To wspaniałe zdanie zostało wypowiedziane przez postać z kreskówki „Snoopy and Charlie Brown”.  Steve to legendarny autor tekstów Steve Mac, z którym Ina pracuje prawie codziennie. Jest to mentor, który pomógł jej odnaleźć własny styl jako artystce i autorce tekstów. Co może być ważniejszego od przypominania sobie i innym, że życia nie można odłożyć na później? Bycie ambitnym jest świetne, ale życie to wszystko to co dzieje się w drodze do celu, każdy krok. Ina praktykuje to o czym śpiewa w swoich utworach i jest świetną matką, żoną, siostrą, córką i artystką. Przejęła kontrolę nad tym nad czym można kontrolę przejąć, ale czasem daje sobie odpocząć.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/314857/874456b18658ce40f16491ca14adcf6d.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *