Kwartet progresywno-power metalowy IMMORTAL GUARDIAN zaprezentował teledysk do „ Phobia ”

Kwartet progresywno-power metalowy IMMORTAL GUARDIAN zaprezentował teledysk do „ Phobia ”, najnowszego singla z ich uznanego albumu koncepcyjnego „ Psychosomatic ”. Klip, film narracyjny, który nawiązuje do tematu inspirowanego pandemią płyty.

Teledysk do „ Phobia ” – z gościnnym gitarowym solo Marcelo Barbosy z Angry – jest najnowszym spojrzeniem zespołu na wydarzenia, które zmieniły świat w 2020 roku, które wpłynęły na cały proces twórczy i produkcję „ Psychosomatic ”. „ Gdy pandemia zaczęła się po raz pierwszy, jedyną rzeczą, która przydarzyła się wszystkim – w tym nam samym – było wprowadzenie nowych fobii” – mówi klawiszowiec / gitarzysta Gabriel Guardian. „Zacząłem się bać rzeczy, które lubiłem lub których nie bałem się. Nawet sama myśl o byciu w tłumie ma zupełnie nowe znaczenie i uczucie. Czy to fobia? Czy będziemy musieli nauczyć się sobie z nimi radzić, czy też odejdą, gdy pandemia dobiegnie końca? Ta piosenka porusza tematy tych nowych fobii.

Warto zauważyć, że na filmowanie „ Fobii ” wpłynęły bardzo realne wydarzenia ze świata zewnętrznego, kiedy basista / inżynier Joshua Lopez i jego żona zarazili się COVID-19 w styczniu. Lopez nagrał swoje partie do teledysku, gdy był jeszcze w kwarantannie w swoim domu w rodzinnym Teksasie zespołu. Na szczęście zarówno Joshua, jak i jego żona byli w stanie wyzdrowieć po tylko łagodnych objawach. W teledysku widzieliśmy również perkusistę Justina Piedimonte, który współpracował ze swoim domem w Montrealu w Kanadzie, a Gabriel Guardian nagrywał swoje partie w swoim nowym domu w Las Vegas wraz z wokalistą Carlosem Zemą, który niedawno przeprowadził się z rodzinnej Brazylii po wielu miesiącach blokady.

Phobia ” prezentuje wysoko latający wokal Zemy i oszałamiające zdolności Gabriela Guardiana do jednoczesnego grania na gitarze i klawiszach. Guardian pokazał tę niewiarygodną zręczność w programie MTV „Amazingness”, a jego unikalne podwójne instrumentalne covery utworów takich jak Iron Maiden, Pantera i Guns N ‘Roses zgromadziły setki tysięcy wyświetleń na YouTube.

IMMORTAL GUARDIAN zaczęli zdobywać poparcie dzięki wielu samodzielnym EP-kom, zanim podpisał kontrakt z M-Theory Audio na wydanie w 2018 roku ich pierwszego pełnometrażowego albumu „Age of Revolution”. Zespół występował na żywo u boku największych metalowych nazwisk, w tym Judas Priest, Dragonforce, Kamelot, Symphony X, Sonata Arctica, Slayer, Metal Church, Soilwork i Steve Vai, a także w krajach takich jak Brazylia i Rosja, a także na wysokim -profilowe wydarzenia, takie jak ESPN’s X Games, South By Southwest i Fun Fun Fun Fest. Zespół wspierał wydanie „Age of Revolution”, nieustannie koncertując u boku innych shredderów, takich jak Marty Friedman, Powerglove i Exmortus, zdobywając nowych odbiorców w całym kraju.

IMMORTAL GUARDIAN zebrali się w Las Vegas na początku 2020 roku, aby nagrać swój drugi album. Wraz z rozprzestrzenianiem się COVID-19 i następującą po nim pandemią zaczęły się egzekwować przestoje na całym świecie, w wyniku czego zespół całkowicie pozbył się płyty, nad którą pracowali, pisząc i tworząc nowy tematyczny rekord o swoich emocjach związanych z prądem. wydarzenia. Końcowym rezultatem był prawdziwie międzynarodowy rekord, w którym Gabriel pozostał w Las Vegas, Zema nagrywał swoje wokale ze swojego domu w Brazylii, Piedimonte grał na perkusji z Montrealu, a Lopez nagrał z rodzinnego Teksasu IMMORTAL GUARDIAN .

Psychosomatic ” to produkt niezwykłego zamieszania 2020 roku, który dotknął miliony ludzi na całym świecie, a także kolejny krok w ekscytującym połączeniu IMMORTAL GUARDIAN melodyjnego power metalu z tendencjami progresywno-niszczącymi. CD i limitowane fioletowe wydania winylowe „ Psychosomatic ” są już dostępne na stronie www.smarturl.com/immortalguardian .

„Muzykalność jest na najwyższym poziomie, a zdolności kompozytorskie zespołu są niespotykane w tak młodym zespole. [Gitarzysta} Gabriel Guardian to nowy amerykański bohater ”. – Magazyn Decibel
„Melody and Power, dwie rzeczy pokazane w oszałamiający sposób na tym albumie. Jeśli Immortal Guardian nie jest jeszcze na twojej liście odtwarzania, myślę, że powinno. 10/10 – Metal-Temple.com

NIEŚMIERTELNY STRAŻNIK to:

Gabriel Guardian – gitary / instrumenty klawiszowe
Carlos Zema – wokal
Justin Piedimonte – perkusja
Joshua Lopez – bas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *