Posłuchaj nowego singla Tate McRae

Wschodząca gwiazda Tate McRae już 26 marca wyda swoją nową EP-kę „too young to be sad”.

Z okazji zapowiedzi premiery artystka podzieliła się z fanami nowym singlem „slower”. Za produkcje kawałka odpowiadają Russel Chell (Lil Nas X, YBN Cordae) oraz Sir Nolan (Nick Jonas, Selena Gomez).

Oprócz zapowiedzi premiery nowego projektu, Tate została członkiem akcji Apple Music Up Next Artist na marzec 2021. Jako część kampanii Tate wypuściła film „Up Next”, wystąpiła podczas programu Jimmy Kimmel Live! oraz udzieliła wywiadu Travisowi Millsowi z Apple Music, w którym mówiła na temat swoich obecnych hitów o nieszczęśliwej miłości, o tym w jaki sposób używa mediów społecznościowych, żeby promować swoją twórczość i o tym, jak sobie radzi ze stresem.

Singiel artystki „you broke me first” dominuje na listach przebojów na całym świecie. Obecnie kawałek ma ponad 800 milionów odtworzeń we wszystkich platformach streamingowych i pozwolił piosenkarce zabezpieczyć swoją pozycję na liście Emerging Artist magazynu Billboard. Utwór również znalazł się na #1 miejscu listy Dance/Mixshow, a także na miejscu #21 listy Hot 100. Utwór„you broke me first” ma status platyny w Polsce. Jest także czterokrotnie platynowy w Irlandii, podwójnie platynowy w Nowej Zelandii i Meksyku oraz platynowy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Finlandii, Francji, Malezji, Holandii, Norwegii i Szwecji.

Tate McRae zdobywa coraz większa popularność. Artystka ma na swoim koncie 1,4 miliarda odtworzeń, ponad 3.2 miliona subskrybentów i 450 milionów odtworzeń w platformie YouTube. Tate znalazła się na liście Forbesa 30 Under 30 na rok 2021 jako najmłodsza artystka w zestawieniu. Piosenkarka występowała podczas takich programów jak MTV’s European Music Awards, Jimmy Kimmel Live!, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon oraz VMA. W styczniu 2020 roku Tate McRae wydała debiutancką EP-kę „all the things i never said”, która zawiera utwory „stupid”, „tear myself apart”, „all my friends are fake” i „ that way”.

W ciągu ostatniego roku Tate McRae stała się gwiazdą i wystąpiła wraz najpopularniejszymi artystami świata podczas 2020 MTV Video Music Awards. Tate mieszka w Calgary w Kanadzie, jednak wczesne dzieciństwo spędziła w Omanie, państwie leżącym na Półwyspie Arabskim. Jest profesjonalną tancerką – już jako ośmiolatka brała udział w konkursach tanecznych. Ma w dorobku wiele nagród, w tym drugie miejsce w programie „So You Think You Can Dance”.
 Tate McRae – too young to be sad
Premiera: 26 marca
1. bad ones
2. rubberband
3. slower
4. r u ok
5. you broke me first
6. i wish I loved you in the 90s

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *