Zespół GLOSS powraca z kolejnym singlem „Microphone Shotgun”

Utwór jest zapowiedzią albumu o tej samej nazwie, którego premiera odbędzie się wiosną 2021. Po debiutanckim singlu „Pin Number”, który nieco odbiegał stylistyką od najnowszej produkcji zespołu, czas na nieco mocniejsze brzmienia.

Microphone Shotgun jest to rockowa piosenka z zadziornym riffem, dużym bitem i bezczelnym tekstem. To społeczny komentarz do świata, który autor widzi codziennie. Chodzi o sprzeczności na poziomie społecznym i osobistym.  Niczym para kłócąca się o to kto śpi po której stronie łóżka, stajemy się uparci, stawiamy na swoim i zapominamy o zrozumieniu i życzliwości. To samo dzieje się na poziomie całego społeczeństwa, dziś uwikłani w podziały po latach odkryjemy jak wielką to wszystko było stratą czasu.  Przez brak doświadczenia, nie znajdując odpowiedzi w swojej głowie ludzie zaczęli opierać swoje opinie na tym co przeczytali w telefonie, a to jest dla nich toksyczne. Życie jest brutalne, trudne, zaskakujące i niesprawiedliwe.

Ludzie nie radzą sobie z wielu powodów. Również dlatego, że nie umieją wyrażać swoich uczuć albo cieszyć się zwykłą przechadzką po parku. To że myślisz że masz rację nie oznacza że naprawdę ją masz.

Utwór dostępny jest również w cyfrowych serwisach muzycznych

1612198703868_GLOSS_PŁYTA_MICROPHONE DARK

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!