Legendarna grupa Queen z pierwszą oficjalną grą mobilną

„Zostań gwiazdą rocka w lockdownie! Nie oglądaj się za siebie!” – tak Brian May zachęca fanów do skorzystania z pierwszej oficjalnej mobilnej gry Queen – „Queen: Rock Tour”.

Aplikacja jest dostępna na systemy Android oraz iOS.
W oczekiwaniu na powrót możliwości usłyszenia swoich ukochanych zespołów na żywo, grupa Queen postanowiła przedstawić bezpieczną alternatywę dla stadionowych koncertów. Korzystając z aplikacji „Queen: Rock Tour” możemy poczuć atmosferę wielkiego show bez obawy o ryzykowanie zdrowia. „Queen: Rock Tour” to pierwsza oficjalna gra sygnowana przez zespół. Zwiastun można zobaczyć tutaj:

Premiera gry zbiegła się z ważną rocznicą dla Queen: minęło 50 lat od dołączenia do grupy Johna Deacona, czyli od skompletowania klasycznego składu grupy.
Z powodu światowej pandemii, zespół przełożył wielką trasę koncertową po Europie na 2022 rok.
„Queen: Rock Tour” daje graczom możliwość odtworzenia atmosfery koncertu w domowym zaciszu i na własnym telefonie. Wejdź na scenę, zaśpiewaj, zagraj riffy oraz solówki na perkusji. Wykonaj największe przeboje Queen w wersjach studyjnych lub koncertowych – z 10 historycznych lokalizacji koncertowych.
Do dyspozycji graczy jest także ponad 40 oficjalnych i ikonicznych kostiumów oraz ciekawostki na temat Queen, które można odkrywać wraz ze zdobywaniem wysokich wyników w grze.
Aplikacja „Queen: Rock Tour” powstała we współpracy z Universal Music Group, Hollywood Records oraz Gameloft.
„Queen: Rock Tour” w wersji na Android: https://queen.lnk.to/RockTour/Google-Play
„Queen: Rock Tour” w wersji na iOS: http://queen.lnk.to/RockTour/AppleAppStore

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!