Louder Fest – festiwal ONLINE – zmiany

Z przykrością informujemy, że zespół Black River nie wystąpi na naszym Festiwalu z powodu choroby wokalisty wywołanej SARS CoV-2. Jest nam niezmiernie przykro, ale niestety nie mamy na to wpływu. Maćkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Wkrótce podamy informację kto zastąpi Black River podczas festiwalu.

OFICJALNE STANOWISKO ZESPOŁU OPUBLIKOWANE NA FACEBOOKU: “Niestety z przykrością musimy odwołać nasz udział w Louder Fest – metal music festival ONLINE Covid zawitał w nasze szeregi, tym razem padło na Taffa. Maciej na szczęście wychodzi już na prostą ale jeszcze chwili potrzebuje aby wrócić za mikrofon. Do zobaczenia, najlepiej na żywo i kibicujmy/wspierajmy Louder Fest – metal music festival ONLINE bo szykuje się naprawdę dobra sztuka i strasznie ubolewamy, że bez BLACK RIVER…”

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „OUDERFEST LIPALI”

O LIPALI:

Powitajmy w naszym gronie Lipali – grupę, która znalazła kompromis między ciężkim, energetycznym graniem, a nostalgią z emocjonalnym ładunkiem. Początkowo solowy projekt, który przerodził się w intrygujący, nie bojący się eksperymentować zespół . W ich muzyce usłyszycie metal i rock w różnych odsłonach. Pojawia się także grunge połączony z etnicznymi i folkowymi nutami, a wszystko to spięte klamrą charyzmatycznego wokalu. To muzyka posiadająca mnóstwo smaków i kolorów.

Louder Fest – metal music festival ONLINE możesz oglądać i słuchać na każdym urządzeniu: smarfonie, tablecie, laptopie lub telewizorze posiadającym przeglądarkę! Podłącz wzmacniacz lub słuchawki i wtop się w atmosferę Louder Fest. Zrelaksuj się, nalej drinka i zrób sobie kameralne widowisko. Będziesz tylko Ty i zespoły występujące na scenie! Albo… Zrób imprezę! Daj się ponieść! Niech to będzie nasze metalowe święto! Zaproś znajomych! Nie zapomnij tylko o ograniczeniach dotyczących zgromadzeń i sprawdzeniu biletów swoich gości! ?

Pamiętaj proszę: Louder Fest to wydarzenie organizowane z pasji i chęci pomocy zespołom oraz ekipom technicznym! Vader, Virgin Snatch, Lipali, The Materia i Insidius dadzą profesjonalne występy za 25 PLN w Twoim domu! Oprawa sceniczna, światło i dźwięk jak na „normalnym” występie! Transmisja na żywo! W czasie rzeczywistym – bez montażu i ulepszania! Zapraszamy, 20 marca godz. 18:00! Bilety oraz transmisja dostępna na stronie: https://louderfest.ppv-stream.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *