ADRIAN SMITH I RICHIE KOTZEN prezentują nowy utwór!

Adrian Smith i Richie Kotzen, dwóch gitarzystów i wokalistów których nawet nie trzeba przedstawiać, postanowili połączyć siły i stworzyć nowy projekt. Efektem współpracy będzie album  zatytułowany po prostu „Smith / Kotzen”, który znajdzie się na półkach sklepowych 26. marca.
Muzycy zaprezentowali właśnie trzeci singiel zapowiadający płytę zatytułowany „Running”:

Adrian Smith opowiada o „Running”: „To fajny kawałek do samochodu, jeden z cięższych na płycie, i bardzo się cieszymy, że możemy zaprezentować go przed premierą  płyty. Reakcja ludzi na naszą muzykę zaskoczyła nas bardzo pozytywnie i planujemy nasze kolejne spotkania, żeby zrobić coś nowego”.
Adrian Smith, grający na codzień w Iron Maiden, tak komentuje współpracę z Kotzenem: „Myślę, że Richie i ja bardzo dobrze się uzupełniamy. On jest prawdziwym wirtuozem, ale ma też świetne wyczucie melodii – wszystko wychodzi mu bardzo naturalnie”.
Richie Kotzen dodaje: „Znaleźliśmy wspólny język grając klasycznego rocka i blues rocka – obaj mamy tą samą mentalność. Komponowaliśmy i graliśmy razem przez ostatni rok i jestem zachwycony efektami”.
Album „Smith / Kotzen” będzie dostępny jako CD, LP i w wersji elektronicznej.
Tracklista:
Taking My Chances
Running
Scars
Some People
Glory Road
Solar Fire
You Don’t Know Me
I Wanna Stay
‘Til Tomorrow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *