Chwytający za serce utwór LP – “One Last Time”

Znana na całym świecie artystka- LP prezentuje swój nowy utwór “One Last Time”. To trzeci singiel z nadchodzącej, wyczekiwanej przez fanów płyty, która pojawi się jeszcze w tym roku. Piosenka chwyta za serce, jednocześnie zachęcając do śpiewania i tańczenia. Piękne i przejmujące wersy idealnie współgrają z niesamowicie wybrzmiewającym chórem.

Warto również wspomnieć, że przepiękny klip do utworu będzie miał swoją premierę już jutro (12/03)!

Piosenka powstawała w Atenach i San Jose del Cabo (Meksyk), gdzie LP towarzyszył Mike Del Rio (współautor i producent), który współpracuje z artystką od dłuższego czasu. LP i Del Rio stanowią 2/3 zespołu songwriterów, którzy stoją za sukcesem “Lost On You” (#1 w 18 krajach), a także dwóch najnowszych utworów artystki.

Nad “One Last Time” pracował również utalentowany gitarzysta LP Alex Feder. Dodatkowe działania produkcyjne odbyły się w Hotelu Havana w Highland Park, L.A., który był także miejscem nagrania akustycznego występu LP z okazji Dnia Coming Out’u. Za mix “One Last Time” odpowiada Manny Marroquin, a za master wielokrotna zdobywczyni nagrody Grammy Emily Lazar

One Last Time to opowieść o ulotnej naturze relacji- tych romantycznych czy wszystkich innych, oraz o tym, jak cenny jest każdy moment naszego życia. Bez względu na to, jak wiele (czy właśnie niewiele) dostajemy od drugiej osoby, okazuje się, że często potem rozmyślamy nad przeszłością i tym, co mogliśmy powiedzieć czy zrobić, kiedy jeszcze była ku temu okazja, zanim nasz wspólny czas dobiegł końca” – powiedziała artystka.

Poprzednie dwie piosenki LP, które znajdą się na jej nadchodzącym albumie – “The One That You Love” i “How Low Can You Go” powstały odpowiednio w lipcu i listopadzie 2020 roku.

LP wystąpiła premierowo z “The One That You Love” w programie Late Night With Seth Meyers, utwór znalazł się też w TOP 40 we Francji, osiągnął ponad 14 milionów streamów na Spotify i 17 milionów odsłon na YouTube. Klip do “How Low Can You Go” przekroczył natomiast 4 miliony odsłon na YouTube, utwór łącznie odsłuchiwany był ponad 3,5 miliona raza na Spotify i trafił do  najczęściej granych piosenek w radiu w USA, Kanadzie czy we Włoszech.

Artystka zyskała międzynarodową sławę dzięki albumowi “Lost On You”. Tytułowy utwór stał się numerem #1 w 18 krajach i przekroczył miliard odtworzeń. Krążek uzyskał status diamentowej płyty w Meksyku i Francji, pokrył się 4x platyną we Włoszech, platyną w Grecji i Polsce oraz złotem w Belgii i Szwajcarii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *