Kapitalny Tom Grennan wrócił z nowym albumem!

Nadzieja brytyjskiej muzyki zagra w przyszłym roku w Polsce.

Chociaż Wielka Brytania od zawsze słynęła z całej masy wspaniałych muzyków, to niewielu jest obecnie wokalistów elektryzujących europejską publikę tak mocno jak Tom Grennan. Jego pierwszy solowy album “Lighting Matches” był w 2018 roku jednym z 10 najlepiej sprzedających się debiutów w całym UK, ale prawdziwie wielkie dni w karierze Toma dopiero nadchodzą. W dużej mierze dzięki wydanemu dzisiaj krążkowi “Evering Road”.

Jak zapowiada The Guardian, “Evering Road” “powinien dać pierwsze wejście na szczyty notowań” w karierze 26-letniego artysty i nie ma w tym stwierdzeniu nic zaskakującego. Kompozycje Grennana są przepełnione emocjami, szczerością i zupełnie niepodrabialną zdolnością do tworzenia chwytliwych, popowych melodii. “Prawdziwy rockstar generacji Z”, jak pisze o Tomie Grennanie The Sun z każdym kolejnym singlem zdawał się być coraz lepszy, by finalnie zaserwować swoim słuchaczom takie hity jak “Little Bit Of Love”, “This Is The Place” czy “Amen”, który doczekał się już serii naprawdę ciekawych remixów.

Grennan z pewnością ma wszystko, czego potrzebuje aby stać się gwiazdą o prawdziwie światowym zasięgu: kapitalne utwory, wielką charyzmę, a przede wszystkim świetnie wypada na żywo!

Z niekrytą radością możemy również ogłosić, że zaplanowana na 2022 rok europejska trasa Grennana zahaczy również o Polskę. Artysta zagra w warszawskim klubie Proxima 14 marca 2022, a bilety na to wydarzenie są już dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl oraz poprzez bileterie GoOut, Going., Biletomat, Eventim oraz Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!