Nocny Kochanek wyrusza w trasę koncertową godną Zdrajców Metalu ?

W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią COVID-19, podjęliśmy decyzję o zagraniu serii koncertów w całej Polsce, jednak tym razem nie odbędą się one w znanych i lubianych klubach muzycznych, a w znanych i lubianych… stacjach radiowych.
Koncertów będzie można wysłuchać wyłącznie w lokalnych rozgłośniach. Dodatkowo – będzie to nasza pierwsza trasa koncertowa z alkustycznymi wersjami naszych numerów!
Wydarzenie – rzecz jasna – będzie nieodpłatne, jednak tradycyjnie będziemy zachęcać do wpłat na rzecz zespołu Nocny Kochanek – linki do zakupu dobrowolnych cegiełek pojawią się wkrótce!
Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.
W minionym roku zespół otrzymał Fryderyka, będącego najważniejszą nagrodę muzyczną w naszym kraju, za album „Randka w Ciemność”, zaś w marcu 2021 Nocny Kochanek po raz kolejny został Zespołem Rocku w Plebiscycie Płyty Rocku Antyradia
Tylko na finał Trasy Radiowej w Antyradio zagramy regularny, elektryczny set! ☝️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!